Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha htc touch diamond-ra...

Ha htc touch diamond-ra teszek android oprendszert, nagyon lassú lesz, vagy használható?

2010. dec. 25. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
telefonon nem lehet cserélni op.-t rendszert. Ha windows van rajta akkor az is marad.
2010. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző, ne szólj bele ha nem értesz hozzá, főleg hogy ha a linkelt videót meg sem nézted.
2010. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát nem mai a proci van benne, és a ram sem túl sok rajta, de telán egy 2.1-es még elmegy rajta. egy próbát megér
2010. dec. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a 2.1 elfut rajta, akkor a 2.2 is el fog, pont hogy minél újabb, annál gyorsabb.
2010. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

csak az a baj hogy vagy HTC Hero-t veszek, android os miatt, vagy htc touch diamond-ot annak meg a külseje tetszik. De mindenféleképpen android kéne:S

2010. dec. 29. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Én inkább a Hero-ra szavaznék, vagy ha egy kicsit erősebb kell, akkor Legend.

Nézd meg a ZTE Blade-et, új telefon, androidos, szép, és olcsó.

2010. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, csak nekem nagyon tetszik a htc:) (htc sense miatt is) és a zte meg kínai márka, tudom megbízható de nem is nagyon tetszik:D akkor marad a hero köszi mindenki
2010. dec. 31. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!