Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile üzletben vagy webshop...

T-mobile üzletben vagy webshopban vegyem meg?

Figyelt kérdés

Szeretnék telefont venni és nemtudom, hogy hol vegyem meg. Webshopban 5% kedvezményt kapnék ami nem is annyira rossz, csak nem tudom, hogy van e hátránya. Szerintetek hol vegyem?

Ha van hátránya a webshopos vásárlásnak akkor az mi?

Ja és még annyi ha neten rendelem webshopról akkor ha valami gáz lenne a telóval akkor csak annyi a dolgom, hogy elmegyek a legközelebbi t-mobile üzletbe és ott elviszik megcsináltatni?


2010. dec. 26. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi hátránya nincs, én is ott vettem a telóimat. Szépen megérkeztek papírokkal-tartozékokkal.

Amikor baj volt vele bementem a legközelebbi T-mobile üzletbe, mindegy hol vetted, ki fognak szolgálni.

2010. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, köszi szépen.
2010. dec. 26. 08:21
 3/5 A kérdező kommentje:
és mennyi idő alatt hozták ki? am Pécsi vagyok
2010. dec. 26. 09:17
 4/5 anonim ***** válasza:

1-2 nap alatt mindig megérkezett.


[link]


Elvileg 1 munkanapon belül jön meg.

2010. dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oksa köszi szépen:)
2010. dec. 26. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!