Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefonon csatlakozok rá...

Ha a telefonon csatlakozok rá a WI-FI-re akkor akkor az olyan mintha egy számítógépen neteznék? és A telefonról akkor nem megy le a pénz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdjük az alapoknál. A WI-FI az egy kábel nélküli internet, de annak is van egy szolgáltatója, amiért ugye fizetni kell. Na de ha neked otthon ien van én rácsatlakozol a telefonoddal, akkor te nem kell fizess pluszba semmit, mert már egyszer fizetted a szolgáltatást és mindegy az h laptopról vagy telefonról használode azt. Ha viszont neked otthon nincs olyan ,akk is használhatod ingyen, hogy ha tudod a kodot az adott szolgáltató WI-FI-jéhez. Tehát a WI-FI-t használva a telefonodra semmilyen plusz költség nem tevődik rá...te csak fogyasztó vagy, legálisan vagy lopva is de akk sem köteleznek fizetésre ha telefonról használod.
2010. dec. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 perettyó ***** válasza:
Nem a wifi az free (annak nem akiét használod de ez legyen az ő baja hamár nem képes kodoltatni )de nem lesz olyan mint ha gépen neteznél (csak ha izmos telod van)mert lassab meg nem tudom én nem nagyon tudnék olyan kicsibe netezni
2010. dec. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ok

kösz!

a számlán látszik hogy telefonon neteztem? Oda írják vagy ezt nem tudják?

2010. dec. 26. 11:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen oda írják, sőt a telefon márkáját,típusát, telefonszámát, melyik szolgáltatónál vagy pin kódot pukk kódot, telefon sorozatszámát is
2010. dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem. Dehogy irják. Nem is tudják h használod...xD
2010. dec. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Továbbá oda írják,mikor mit nyomtál meg,milyen színű a hajad,mivel mosod a fogad,és ,hogy ennek mi köze az UFÓkhoz.
2010. dec. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ajajj...?))))))))

Apa megtudja, hogy a gyermek netezett.

2010. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!