Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok nokia c7emmel...

Miért nem tudok nokia c7emmel wifin csatlakozni ovi store-ra?

Figyelt kérdés
mindig a szolgáltató(telenor) hálózatára akar kapcsolódni,pedí van wifi
2010. dec. 26. 13:13
 1/3 Fkris ***** válasza:

elvileg feldob egy avlakot, h mehez kapcsolódjon, na ott a WLAN-t kell kiválasztani, esetleg csináld azt h felkapcsolódsz WiFire, a Kapcsolatoktól, és azután próbálsz az OviStore kliennssel kapvcsolódni mert akkor az internetnél lesz a wifi neve is.

elvileg.

remélem érthetően írtam le:D

2010. dec. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csicsek Zoltán ***** válasza:
nekem nokia x6om van . először én se tudtam rámenni wifiről de aztán jött egy ovi store frissítés és azóta fel tudok menni wifiről.(én egyébként nem szeretem annyira mert amik ott akár 1000 ft- ba kerülnek azt akárhonnan le tudod tölteni ingyen Pl. angry birds. Itt egy jó oldal: gallery.mobile9.com
2010. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en ugy csinalom h bekapcsolom a wifit (csatlakozas) majd tszem h webongeses inditasa, és utana ovi store..
2010. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!