Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom tudja használni a...

A telefonom tudja használni a számítógép internetét? (LG Optimus GT540)

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neke öszintén h ezt te mégis h képzelted el??? Egyetlen megoldás ha otthon wi-fi-tek van és a számitógépeden-laptopodon is azt használsz. Akk van wi-fi-tek és azt tudod használni a lögöddel. De másképp h??? Beledöszkölöd az internetkábelt a képernyőbe????
2010. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ha van routered akkor igen. Wi-fi. :)

Más megoldást nem tudok, de ha van akkor engem is érdekelne... :)

2010. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azért írtam ki mert a gép tudja használni a telefon netjét. Akkor a nelefon a gépét miért nem. Na ezért írtam a kérdést.
2010. dec. 26. 22:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert a számitógéped Bluetoothal befogja a mobilnetet, de sajnos a kábeles netet nem lehet Bluetoothal átadni a telefonnak. Vagy wi-fi vagy mobilnet. Hanem semmi net a lögön.
2010. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A gép azért tudja használni a telefon netkapcsolatát, hogyha kint vagy tanyán és nincs kábeles net, nem lehet a szomszédtól wifit lopni, akkor is tudj internetezni.

Ez fordítva hülyeség: ha tudsz PC-t használni, és van rajta net is, akkor miért a telefonnal használnád a netet?

Ha kell valami leszeded a pc-vel, és áttolod a telóra...

2010. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
csak azért gondoltam rá mivel a telefonomon nincsen pénz és nem tudom használni a marketet. De a netről is tudnék játékot leszedni hozzá, de nincsen fájlkezelő a telómon.
2010. dec. 26. 22:15
 7/11 anonim ***** válasza:

en mar pont forditva csinalom.

ha kell valami, leszedem a teloval, es aztan atrakom a gepre. N900

2010. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ezt írták előbb is hogy ha kell leszedem a netről. Akkor ezt hogy lehet fordítva?
2010. dec. 26. 22:28
 9/11 anonim ***** válasza:

ja szerintem felreertesz!

En vettem 5100forintert n-es 150megas wifis routert, most is telorol netezek fekve. Sokkal kenyelmesebb mint geprol, vagy laptoprol. Torrentezek is, erre letoltom, ha megtelik a 32giga, rakom gepre...

szerintem neked is router kene...

2010. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azt hiszem h hálózati kábellel lehetséges h a telefon használja a gép netét;)
2011. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!