Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van 1 vodafone 845 típusú...

Van 1 vodafone 845 típusú készülékem, és az a bajom vele, h bejövő hívás esetén ha felveszem, közvetlen utána kb.3 mp-ig nem hallják amit mondokok, csak utána vagyok hallható. Kinek van ilyen baja, vagy csak az én telom szar? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 11:27
 1/3 perettyó ***** válasza:
nem biztos a te teloddal van a baj lehet a hálózattal lehet a másik telefonjával 3mp szerintem nem sok ennyivel még a szervizből is haza zavarnak
2010. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
több hívásnál is előfordult már, és nem ugyanazoktól a személyektől. Igazából nem zavarna engem sem az a 3 mp, csak az a helyzet h használtan vettem a telcsit, és attól félek h ez valami előjele lehet egy komolyabb meghibásodásnak.
2010. dec. 28. 15:45
 3/3 anonim válasza:

Nekem is ilyen mobiltelefonom van... nekem még ez nem fordult elő szerencsére.

nem tudom mi baja lehet...de a 3 mp tényleg nem olyan sok.:)

2011. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!