Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-Mobile oldalán csak az...

A T-Mobile oldalán csak az OTP-sek tudják feltölteni a telefonjukat pénzzel? (linket ld. Lent)

Figyelt kérdés

Eljutottam addig, hogy meg kell adni a számlaszámot, meg a többi adatot. Viszont ez egy OTP-s oldal és én nem náluk vagyok, így nekem a bankkártyaszámom kevesebb számjegyből áll, mint amennyi hely meg van adva az oldalon. Akkor a neten csak OTP-sek tudják feltölteni a telefonjukat, vagy hogy van ez?

[link]


2010. dec. 28. 21:39
 1/3 bp1985 ***** válasza:

Ha Ön olyan, az OTP Bank által kibocsátott Maestro kártyával kíván fizetni, amelynek száma tíz számjegyű, akkor az első hat számjegyként a következőt kell megadni: 675761. Ezt az Ön bankkártyája 10 számjegyének kell követnie, így tehát összesen 16-jegyű bankkártyaszámot kell megadnia.



Magyarul, bármilyen kártyával fel lehet tölteni, az otp csak a tranzakciót végzi el a t-mobile részére.

2010. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen... tudok olvasni. "Ha Ön olyan, az OTP Bank által kibocsátott Maestro kártyával kíván fizetni..." De én egyáltalán nem OTP által kibocsátott kártyával kívánok fizetni..
2010. dec. 28. 22:17
 3/3 A kérdező kommentje:
megoldottam:) 20 számjegynek elegendű hely van, ezért az utolsó rubrikát üresen kellett hagyni:D
2010. dec. 28. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!