Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van bluetooth lopó program...

Van bluetooth lopó program sony-ra?

Figyelt kérdés

a bluetooth ilyen frekvenciákat bocsát ki igaz? akkor van olyan program hogy bekapcsolom pl.: órán, és egyik ember a másik embernek képet akar küldeni egymásnak, és én is fogom azt a a jelet, és az én mobilom is lementi. szóval ellopja (nem a bluetooth-t, hanem ) amit a bluetooth küld a másiknak, úgy hogy ők erről nem is tudnak

ha van ilyen akkor lécci linket tudtok adni?

UI.: gondolom nem vagyok tisztában a bluetooth müködésével úgyhogy nem lesz ilyen, de azért egy kérdést megér(, mert olyan progi van a mivel a másik mobiljában lehet nézegetni a cuccokat, csakahoz a másiknak meg kell engednie)


2010. dec. 30. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs ilyen, értelme sincs a bluetooth hatótávolsága elég kicsi. Arról nem is beszélve, hogy egyszerre két eszköz tud csak az eszközök nagy részénél kommunikálni (újabbaknál megy csak)
2010. dec. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 perettyó ***** válasza:
nem hülyeség amit mondasz mert régebben (1-2)éve léteztek olyan programok amikkel blutun kersztül úgy hogy a másik el sem fogadta ki tudtad kapcsolni a telefonját,eltudtad inditani a zene lejátszót stb azt nem tudom hogy arra képesek amiket te szeretnél
2010. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sony Ericssonra az egyik ilyen program amivel engedélyezés nélkül eltudod olvasni az smseit, telefonkönyvét, ki tudod kapcsolni a telefont, zenét elindítani, a másik telefonon keresztül telefonálni úgy hogy az ő számlája pereg az a BTinfo De használatánál vigyázz mert ha nem figyelsz kék-zöld foltokat okozhat.
2010. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az a kár hogy a btinot ismerem, de olyanra gonolok hogy pl: András küld képet Gyuszinak, nekem meg ez be van kapcsolva az a program, és szépn én is megszrzem a képet a tuttuk nélkül xD

de akkor nincs (még) olyan sajna :(

2010. dec. 30. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ezeket a programokat stumplereknek/Capture-ingnak nevezik, guglizz rá de szerintem inkább csak pc-re találsz, ha egyátalán. és ezek miatt van az, hogy az adatátvitelt 'lejelszavazzák', így titkosítva azt, hogy ez ne mehessen végbe.
2011. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jan. 14. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!