Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Rátehetem a nagy...

Segítség! Rátehetem a nagy teljesítményű fülest a mobilra? . HELP?

Figyelt kérdés
Lg GT400 átalakítós (jack dugós) füleshez hozzá szeretném csatlakoztatni egy nagy teljesítményű nagy fejlhallgatót.. Exxtra hangos és nem szeretném, ha besülne tőle a mobil, mert volt 1 mp4-em és amikor rádugtam erre, utána másnap meghalt.Lehet h hülye a kérdés, de nagyon megköszönöm, az értelmes válaszokat :)
2010. dec. 31. 12:13
 1/4 perettyó ***** válasza:
nézd álltalában télen én is ilyet használok mert jólszól na meg fülvédő nálam sem az e51 ben sem a p990i ben sem az 5230 ban nem tett kárt lg vel nem próbáltam de szerintem abban sem fog
2010. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 perettyó ***** válasza:
ja még valami ha a füles nem jó és baja lesz azért nem kell majd szidni ok?de attól hogy nagyteljesítményü attól nem lehet baja.
2010. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) Másnem leszívja az aksit akkor? :O
2011. jan. 1. 03:04
 4/4 perettyó ***** válasza:
azt igen szívja (Nokia e51 teljessen feltöltött aksival 4 órát bírt vele jó nem maxon)ha esetleg nem mindenhól érthető az irásim az azért van mert nem vagyok épp100%os amugy meg BUÉK
2011. jan. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!