Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Smasung s5230-ason hogy lehet...

Smasung s5230-ason hogy lehet beállítani a hátteret? Mindig ki akarja ollózni amikor beállítanám

Figyelt kérdés
elnyomkodtam a gyárit, és szar az egész háttér :(
2010. dec. 31. 12:55
1 2 3
 1/23 Tinker Bell ***** válasza:

Ha fogod a sarkát annak a négyzetnek amit látsz a kép közepén, akkor ki tudod húzni úgy, hogy a kép teljes egészében benne legyen és akkor jó lesz a háttér! Csak ha álló képet raksz be, akkor ugye csak a középső képernyőn lesz jó a háttér, a két szélsőn nem.

Mondjuk én nem is használom csak a középsőt, a baloldalit csak ritkán nyitom meg, ott van a naptár.

2010. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
mivel ennek igy is kel lenni KÜLÖN olyan hátereket kel letölteni ami 3 képp van 1-más mellet+ mindig ki fogja neked adni És egészet jelöld ki a piros kockával akkór adja be a képet ha csak kis részét jelőlőd be rosz lesz.
2010. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

köszi

és azt hogy tudom megcsinálni hogy pl csak középen legyen kép és a szélső pl naptár vagy nevek vagy ilyesmik legyenek?

2010. dec. 31. 13:20
 4/23 Tinker Bell ***** válasza:
Hát úgy ahogy mondtam! Aztán átlapozol a szélső képernyőre, és kihúzod a Widgetek közül a naptárt!
2010. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

köcce sikerült

és nekem olyan, a kamerátt illetően hogy mintha oldalt lenne beszerelve a kamera

tehát kamerázáskor minden jó, visszanézéskor pedig oldalt van az egész és amikor kinagyítom véletlen (nem tudom hogy kell kinagyítani, elmondhatná valaki hogy hogy kell) akkor pedig jól áll, de a beletekerős, lapozós része viszont ferde

ez normális?

2010. dec. 31. 13:29
 6/23 A kérdező kommentje:
illetve a vodafone hu -t ellehet tüntetni a középső képernyőről?
2010. dec. 31. 13:32
 7/23 anonim ***** válasza:
ellehet tüntetni a vodafone-t, ugyanúgy behúzod a többi widget közé
2010. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Tinker Bell ***** válasza:
Nem egészen értem, hogy mi a baj a kameráddal. Zoomolni a bal oldalsó fel-le billentyűvel lehet, ha a lefele gombot nyomod hosszan. A képnézegetőben kinagyítani a képet pedig úgy, hogy gyorsan, kétszer érsz hozzá a képernyőhöz, mintha az egérrel kétszer kattintanál. A Vodafone HU-t pedig be tudod húzni jobb oldalra a többi Widget közé.
2010. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

a wiidgetet sikerült behúzni a többi közé kösz

a kamerázás tökéletes, tehát nem fényképezés, hanem kamera felvétel, mozgókép

amikor megy afelvétel az tökéletes

de amikor visszanézem a videót, akkor oldalra kell fordítanom a telefont ha meg kinagyítom a videót akkor normálisra visszafordíthatom a telefont, de akkor meg a tekerője van oldalt

ez normális?

2010. dec. 31. 13:53
 10/23 Tinker Bell ***** válasza:
Nekem is oldalt van a számláló és a csík is.
2010. dec. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!