Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beteszek a Sony Ericsson...

Beteszek a Sony Ericsson W580i telefonomba egy témát amelyik témába az oldalsó led kék. Mégis hogyha használom átvált néha zöldre. Hogy tudom megoldani hogy ne váltson zöldre csak ha olyan témát rakok be?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez általános jellegű probléma, főleg a t-mobile-os telefonoknál.. kétszer belépsz a walkmanbe meg ki és már úgy marad sárgán. Múltkor bevittem szervízbe (egyéb baja is volt), szoftvert frissítettek, ugyanúgy sz*r maradt.. szerintem az egyetlen jó megoldás, ha lecseréled a gyári szoftverre, de akkor meg (ha jól tudom) ugrik a garancia..

am érdekes uncsimnak 2 éve van ilyen, az övén mindig visszaáll arra a színre amire vált a témakor, az újabb szoftverben meg már el van cseszve, ez azért elég gáz.

2009. jan. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem si ilyenem van de mér ez a legnagyobb probléma hogy hogy világít? nemértem..:S
2009. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor sehogyse tudom megcsinálni? :S :S ja és Kedves 2. válaszoló, senkise mondta hogy ez a legnagyobb probléma. Hanem csak probléma.
2009. jan. 27. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
de, mint mondtam valószínűleg a gyári sony ericsson szoftver telepítésével megoldódna a probléma, ha vállalod hogy cserébe elvész a garancia (ha nem új-újabb a készülék akkor sztem már úgy is mindegy)
2009. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!