Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karácsonyra kaptam egy vodafon...

Karácsonyra kaptam egy vodafone 845 mobiltelefont. A GPS hogyan működik rajta? Mert nekem nem hozz be semmit. Vagy kell hozzá wifi kapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak sorjában! Mi nem működik? maga a navigációs képernyő bejön? Ha igen, menj ki a szabadba, kb. 5 perc alatt megtalálja a holdakat, akkor már tudja hol van, rá tudja tenni a térképre, onnan tud már tervezni. Amíg azt se tudja hol van, nem sokat tud csinálni. Térképek vannak hozzá (benne)?
2011. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megnyitom a menüt rá nyomok hogy Maps és nem jön be semmii csak a két nagyító - és + jelel amivel lehet közelíteni .
2011. jan. 1. 16:24
 3/9 A kérdező kommentje:
És még azt szeretném megkérdezni hogy a market-hez kell wifi ?
2011. jan. 1. 16:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Kitaláló showt játszunk? Ezek szerint androidos?

Az Android market úgy tudom megy WiFi nélkül is, akkor adatforgalmat generál. Ha van WiFi (honnan kapja a WiFi a jelet?), akkor pénzügyileg jobb a helyzet.

És mégegyszer: van benne most (a telefonban) térkép, vagy csak a navigációs program van benne?

2011. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még fel kell rakni rá a térképet.
2011. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És azt hogy kell ?
2011. jan. 1. 16:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Felmégy az Android marketre és letöltöd...
2011. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ez adatforgalommal jár, a térkép ingyenes, csak a forgalom után kell fizetned, az viszont húzós!
2011. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Maps az a Google Maps. Ahhoz meg nem kell letölteni térképeket mivel a neten tárolja őket, ezért egy állandó netkapcsolat kell neki.
2011. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!