Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy telefonban van wifi,...

Ha egy telefonban van wifi, azt ugyanúgy lehet ingyen használni, mint egy laptopon, vagy fizetős?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de nem értek ezekhez az új fajta mobilokhoz. A mostani telefonomon fizetni kell a netezésért, a laptopon viszont ha van valahol wifi hálózat, arra ingyen rá tudok kapcsolódni. Telefonnál is így működik?
2011. jan. 3. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért működne másként ugyanaz a hardver egy laptopban, mint egy telefonban?

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2011. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A saját, vagy nyít WiFi ingyen van. Használd nyugodtan.
2011. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nyit=nyílt
2011. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a wifi-t csak viccből rakják bele...
2011. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 perettyó ***** válasza:
esküszöm hülyét kapok ma te vagy a 2.aki ezt a marhaságot kérdi sőt képzeld hogy wifizhes mégcsak simkártya sem fog kelleni
2011. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Látom, szörnyű bűnt követtem el azzal, hogy ezt nem tudtam... És hogy a kereső se adott ki ilyen kérdést, pedig előtte megnéztem. Lehet, hogy rossz szavakat írtam be. Mindegy, köszönöm, hogy vettétek a fáradságot és válaszoltatok!
2011. jan. 3. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!