Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igo gps felbontás átállítás?

Igo gps felbontás átállítás?

Figyelt kérdés

van egy samsung galaxy 3 típúsú mobilom. Milyen igo jó rá ami 240x400 as felbontású?

Vagy ezt átlehet állítani vmivel?

(beszólásokat nemkérek)

köszi.


2011. jan. 3. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Felbontást állítani nem lehet, azt a data.zip kell hogy tartalmazza (meg azért máshol is van állomány).

Van amiben 6-8 felbontás is benne van (ez nyilván nagyobb méretű), de tulajdonképpen egyetlen 1 is elég, az, amit a készülék "kér".

2011. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.. Ah.. Androidos? Akkor nyilván csak az Androidos IGO jó rá...
2011. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

IGEN androidos. már letöltöttem legalább 15 androidos igot de nemtudom hol lehet átállítani a felbontást.

3 mappa van : Content,license,scheme egyikben sincs olyan file amit mondasz. Privát e-mailt tudsz adni?

2011. jan. 3. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Privát emailt tudnék adni, de ebben konkrétan nem tudok segíteni, mert én PDA/PNA-s (WinMo, WinCe) vagyok, de régóta "navizok", androidban csak általános ismereteim vannak, és igazad van, más a mappaszerkezet (nem figyeltem fel rá időben), helyből olyat kell keresni, amiben benne van..

Van itt egy IGO anyagom az I5700-ra van, nem tudom futóképes-e én nem próbáltam (próbálhattam) csak "gyűjtöttem".

Ha gondolod jelezd, valahogy az alapot átküldöm, lassú a "fel" netem.

2011. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen mobilom van sajnos még nincs ilyen felbontásra (240*400) készített IGO.
2011. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

22:32 vagyok.. Ugyan érdektelenségem okán nem hajtom, de sok nyomát láttam már, ami nekem van anyag emlékezetem szerint az is az, ismerősöm kérésére gyűjtöttem, csak azért nem került hozzá, mert bedöglött a telefonja 1 hét után.

És ez?

igo 240x400 android Full Download 8301 downloads at 3775 kb/s. igo 240x400 android megaupload 9107 downloads at 2935 kb/s. [COMPLETE] igo 240x400 android ...

econo-soft.com/search/igo+240x400+android.html

2011. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt is egy, keresni kell, van, elsőre nem biztos, hogy tuti, de feladni??

15 Nov 2010 ... Igo 240x400 ANDROID Apk free full Torrent download, Igo 240x400 ANDROID Apk Hotfile Rapidshare Megaupload FileServe FileSonic. ...

www.heroturko.org/i/igo-240x400-ANDROID-apk/ - Tárolt változa

2011. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!