Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintős vagy gombos? Csúsztath...

Érintős vagy gombos? Csúsztatható vagy sima? Ez itt a kérdés!

Figyelt kérdés
Max. 30e ft van rá. Milyen nőies de nem túl gagyi telefont ajánlanátok?
2011. jan. 5. 09:58
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy nekem csak telefonálásra, fényképezésre, smsre, max zenehallgatásra kell. Nem akarok netezni, nem tudom mi az a wifi stb.
2011. jan. 5. 10:15
 2/19 anonim ***** válasza:

Hát én érintősökben a Samsung S5230-at mondanám, az tetszik és egész jó, barátnőmnek olyan van. Az enyém LG KP500 Cookie, az is tök jó én elégedett vagyok vele.

Az érintőképernyőt nem nehéz megszokni, de néha még gondban vagyok azért. Szóval ha nagyon hirtelen kellene mentőt hívnom nem biztos h sikerülne, mert kicsit oda kell koncentrálni, hogy jól nyomjam, és ha ideges vagyok akkor nem mindig megy:)

Az meg h csúsztatós vagy sima, hát. Nekem főleg összecsukósaim voltak eddig, azokat azért szerettem jobba, mert nem kellett vacakolni a billentyűzárral, ha zsebrevágtam, mondjuk ez a csúszósokra is igaz. De az összecsukósnak a képernyője védve van. nekem ez fontos mert nem használok tokot. Sima telóm soha nem volt, nekem vhogy az nem szimpi. Remélem segítettem.

2011. jan. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ha jót akarsz akkor inkább hagyományos gombosat vegyél! 30 ezerért már egész jókat kapsz, de érintősből csak gagyikat (az s5230 is az minőségileg egy nokia 2700 - hoz képest) és ha csak azokat csinálod vele amit felsoroltál akkor meg tök fölösleges érintőset venned! egy sony ericson vagy nokia már 30 ezerért jó választás lehet
2011. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

gombos: ciki

csúsztatható: ciki


sima és érintős a divat!

de viszont ilyen kondícióban 30 alatt csak kukába való tákolmányokat kapsz. Ha jót akarsz, minimum 60-ért vásárolj

2011. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
tákolmány XD
2011. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Utolsótól megkérdezném, hogy mi a tákolmány, mert elég sok alternatíva van ?
2011. jan. 5. 12:49
 7/19 anonim ***** válasza:
utolso elotti irta h tákolmány es csak nevetek rajta erted??
2011. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 perettyó ***** válasza:

gombos ciki?Nokia e52

csusztatós ciki?Nokia E66

szerintem a ciki az ilyen "nincs sok pénzem de azért tapi mobil kell"osztályu szarok na az a ciki Samsung S5230,Lg KP 500,kp 502,


na de az én véleményeh hogy ha nem kell épp új hanem jó a használt is ebből a pénzből vannak pár éves N szériás Nokiák,E szériás Nokiák,Samsung omnia 1,amik garantálom neked hogy még így használtan is tovább bírják mint akármelyik új alsó kategoriás tapi mobil.de ha újat szeretnél akkor ha gyüjtesz hozzzá 6 ezer forintot és ott már vannak türgető telok Pl:Zte Blade,Nokia 5230,Nokia 2710,2730 classic,Nokia 5250,Sony Ericsson G502,Sony Ericsson Spiro ezek mind 25-35 ezer forintos telok (kivéve a blade az 37) de mindegyik jobb mint az s5230 vagy az lg kp 500,kp 502

2011. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"de viszont ilyen kondícióban 30 alatt csak kukába való tákolmányokat kapsz. Ha jót akarsz, minimum 60-ért vásárolj"


A sok marha nyugodtan vegye csak jó drágán a semmit sem tudó Nokiákat. Újságok is tele vannak olyan Nokiákkal amik 30-40k-ba kerülnek és 5 éves kijelző van bennük de Nokia és nem érintős. Tökre megéri.

36k körül kapsz ZTE Blade-et, az is jó.

Egyébként meg 15k-ért vettem LG GS290-et és marhára megérte. Viszonylag szép a kijelzője, hozzá adott füles is jó.

2011. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 perettyó ***** válasza:
sz lehet hogy 5 éves a kijelzőe de ha jól tudom nem egy olyan szaklap van ami szerint csak az amoled illetve a retina display kijelző jobb nála,amugy meg a nokiának egyetlen egy baja van az hogy nem képesek a simbiánt nyugdijazni amugy minőségben a legjobb az lg ről meg annyit hogy 15k is sok érte ..
2011. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!