Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus GT540. Jó/rossz...

LG Optimus GT540. Jó/rossz tapasztalatok ezzel a telefonnal, esetleg t-mobileos verzióban? Részletre szeretném megvenni.

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem eddig nincs problémám vele...ami talán zavaró, hogy nincs flash támogatás, szóval csak a youtube videókat tudod megnézni, más videómegosztókról nem tudsz nézni, illetve egyéb flash tartalmakat sem jelenít meg...a videók még kiküszöbölhetők egy Skyfire nevezetű böngészővel szóval annyira nem para


képeket jó fényben jókat csinál

annyira nem hangos de nem is vészesen halk, viszont a fülhallgató elég tré

ár-érték arányban sztem az egyik legjobb telefon...t-mobilenál 39ezer volt feltöltősen de én előfizusban vettem 25-ért szval sztem annyira nem sok, hogy részletre kelljen venni, bár nem tudom hogy állsz anyagilag szóval ez a te döntésed és amúgyis kamatmentes a részlet


a rezisztív kijelző véleményem szerint átlagon felül teljesít...igaz nem ártana a multitouch, de nem vergődök a hiányától


kényelmesen gyors, állítólag a NFS Shift is tökéletesen megy rajta, de ezt csak olvastam...mondjuk a 128mb belső memória és a 2.1-es android miatt ezt csak rootolás után tudnám/tudnád tesztelni, mivel android 2.1-nél alapból nem tudod a memóriakártyára menteni a programokat csak telefon memóriára


amúgy tökéletesen működik, eddig meg vagyok vele elégedve és külsőre is fajintos


ha több napig lett volna a kezemben vmi jobb telefon, akkor biztos több negatívumot tudnék róla elmondani...egy mobiltesztet még sztem olvass el róla mondjuk mobilarenán


egy biztos...ennél jobb telefont ilyen árban nem kapsz;)

2011. jan. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ZTE Blade. 512 MB ROM-ja van és sokkal jobb. Pl a kijelzője kapacitív.
2011. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak köszi, másodiknak pedig annyi pénzt azért nem akarok rászánni, akkor azt venném meg... azért kell sürgősen telefon mert kinyiffant a régi, és nincs már garancia rá.. amennyibe meg kerülne javítani, inkább veszek újat
2011. jan. 7. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:
ZTE Blade olcsóbb mint az LG Optimus, legalábbis T-mobile-nál. Androidos telót meg 2 perc kifüggetleníteni otthon és akkor olyan kártyát raksz bele amilyet akarsz.
2011. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!