Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wifi probléma a telefonomon?

Wifi probléma a telefonomon?

Figyelt kérdés

Üdv

a telefonom látja a wifi hálózatokat aztán kapcsolódik is, írja is hogy aktív kapcsolat

de semmit nem tudok vele csinálni mert pl opera elkezd tölteni majd megáll, de általában nem is tölt semmit

mi lehet a baja?


2011. jan. 7. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én Motorolám is ezt csinálta: felkapcsolódott, jelezte, h van aktív kapcsolat, aztán nem tudtam böngészni. Végül a vodánál beállították, bár nem volt egyszerű dolog.
2011. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem tudod mit állítottak? független telefon....
2011. jan. 7. 12:46
 3/10 perettyó ***** válasza:
milyen tipusu telefon ?
2011. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
blackberry storm II 9520
2011. jan. 7. 13:33
 5/10 perettyó ***** válasza:
próbáld meg nem operával használni vagy pedig telepítsed ujra az operát
2011. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egyik program ill böngésző sem működik! és ha nem wifin próbálom hanem mobil hálózatról megyek fel, minden működik
2011. jan. 7. 16:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem tudom....ketten is birkóztak vele, és nagyon nehezen sikerült.
2011. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is sokat kínlódtam a beállításokkal, de nem igazán akart sikerülni. A végén elolvastam a szolgáltatóm, mobil beállításairól szóló weblapot, amin azt találtam, hogy küldjem el BEÁ szót valamilyen telefonszámra, a mobilról, és válaszként sms-ben megkapom a telcsi beállításokat, amik rögtön beíródnak a mobilba is. Nos, azóta működik minden a tel. hálózattal, internettel, gps-el való kapcsolatom. Tkp megadták a hozzáférési pontokat. wifim nics a telcsibe.
2011. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy a Telenor lapján találtam ezt a cikket. De gondolom más szolgáltatónál is van ilyen. Először lekérdezik a telefon állapotát ( automatikus), és aztán küldik a rászabott választ.
2011. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Üdv belinkelnéd azt a cikket!!
2011. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!