Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tetszik ez a telefon? Esetleg...

Tetszik ez a telefon? Esetleg személyes tapasztalat?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 8. 12:53
 1/3 anonim válasza:
hát én elfogadnám :D... ilyet még nem láttam élőben de biztos hogy nem lenne vele bajom :D A személyes tapasztalatokért pedig olvass utána fórumokon stb. én is úgy csináltam amikor megtetszett az lg optimus gt540... azt csak ajánlani tudom(meg is vettem mert jó) :D
2011. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ZTE Blade @ T-Mobile
2011. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Pont ilyenem volt. A külsejével nagyon megvoltam elégedve, nagyon jól összevan rakva és a qwerty billenytyüzetet is nem vlmi ocska LG gyárból hozták, hanem az olyan amielynnek lenni kell. Viszont, amien hamar megszerettem volna, olyan hamar megutáltam. Egyszerüen idegeimre ment az okoskodó és mégis semmit tudó Symbian. Minden alkalmazás felrakása egy kész szertartás volt, gyakran nagyon belassult az egész és az elvárásokkal ellentétben nem tudtam úgy szerkeszteni, ahogyan azt szeretném. Óriásit csalodtam, mert engem is jól megtanitottak, hogyha telefon akk Nokia. Nem...rég messze nincsenek rendbe a Nokia készülékek, főleg a Symbianjuk miatt, amely nagyon elavult, primitiv, stilustalan, mégis olyan kötöszködő, mintha megtehetné. Lassúságról nem is beszélve, aztán a wi-fi nem müködése miatt került eladásra. Kecsekeméten sehol nem kapott egy hálozatot sem, pedig még otthon nálunk is a tesóm, a Samsung Wave-jéről tudott inygen netezni. Aztán betette az ajtót, mikor még a wi-fi sem ment. Felháborodtam és felfogadtam amig normális képernyőt (mert hát az sem kifogástalan, lassan érzékel és fakó, nem szép szineket jelenit meg), oprendszert és wi-fi t nem tesz a Nokia a telefonjaiba, addig többet olyant nem veszek. Most egy régi használt telefonom van, de a kifogástalan képernyő és oprendszer(Android) miatt Samsung Galaxy S-t fogok venni, amely igen jól összevan szerelve és gyakorlatilag mindent tud. Számomra a Nokiáknak vége. És pont.
2011. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!