Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Galaxy 3 inkább nőies vagy...

A Galaxy 3 inkább nőies vagy férfias telefon vagy mindegy?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó kis telefon? a válaszokat előre is köszönöm
2011. jan. 8. 17:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Egy internet előfizetéssel hasznos társ. Anélkül a pingvin is madár kategória..
2011. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Hát én káttam mind a két nem kezében és nagyon jól állt. Mondhatni unisex telefon, amely egyedi kialakitásával és stilusával bárki kezében jól mutathat. Szerintem jó kis telefon-e?? Utáltam az összes Samsungot, ameddig el nem kezdett telefont gyártani. Véleményem szerint nagyon jó kus telefon, a maga kategoriájában veri az összes LG-t és társait....Android van benne, amelynél jobbat 2011-ben nem is választhatnál. Szép a képernyője és hát Samsung minőség, ugye tudjuk h a Samu tud képernyőket gyártani, nem úgy mint a testvére a LG...Összességébe nagyon tetszik és ajánlani tudom, mert nagyon minőségi, szuper az oprendszere, szép a képernyője és stlusos az egész telefon összessége. Kicsit lenéztem, mikor a tzeszteknél megláttam h műanyag hatása van, de az összeszerelése kifogástalan, nem recseg vagy ropog, az a telefon, annyi pénzért úgy tökéletes, ahogy van. De ha nem hiszed, olvass vissza ezen az oldalon is, hogy mennyi pozitiv tulajdonság és vélemény van róla a használók körében.

17/F Sony Ericsson Xperia X10 mini tulaj.

2011. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

előző válaszolóhoz

köszi a gyors választ, nem tudom nekem is ez a műanyag szerelés nem annyira jön be, szerintem olyasmi lehet mint a Monte-é és hát azon mondjuk annyira nem rossz csak hát mázgás de aza legkevesebb... még az LG Optimust gt 540ennel szemezgetek de szerintem a kapacitív kijelző csak jobb, meg hát amint te is mondtad már csak Samsung..

2011. jan. 8. 18:00
 4/23 anonim ***** válasza:
Igen, igazad van. De emlitettem, hogy az anyag nem számit, mert nagyon kemény és minőségi anyag, amely profin össze van szerelve, kifogástalanul. LG GT540?? Lehet egy kategoria, de meg sem emlitendő egy ilyen telefon mellett. A Galaxy 3 sokkal többet nyújt, mint multimédia, mind szorakozás és netezés terén a képernyője miatt. Ha ennyi pénzt már szánsz telefonra, és van lehetőséged rá akk mindenképp a Samut válaszd...Az LG olcsó telefon, és ennek hosszú távon meg is van az eredménye....
2011. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
ezek után szerintem a Samsung mellet döntök nekem fontos a képernyő tisztasága,"szépsége":D
2011. jan. 8. 18:24
 6/23 anonim ***** válasza:
Ajánlom is! Ugyanis az az egyik legfontosabb, hogyha érintőképernyős-'okoskatelefont' akarsz. :)
2011. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Nekem galaxy 3-am van és szerintem az árához képest egy kicses bánya :D Már megvan azóta, mióta bejött a piacra és azóta semmi bajom nem volt és nincs vele, amit akartam vele, azt tudtam is, az android miatt is sokkal több lehetőséget nyújt, mint más op-s telók és a kezelés, a TouchWiz, a DivX és minden más még csak fokozza az élményt, az akksija remek, én kb 5-6, vagy 7 naponta töltöm és azért van tapizva rendesen:) a kamerája a 3MP-hez képest kivűló, úgyhogy még1szer mondom, ennyiért tökéletes telefon, ha újból választanom kellene a telefonok közt, megint ezt választanám :):)
2011. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
tényleg a TouchWiz miben merül ki, mert ezzel nagyon vagyok tisztába?
2011. jan. 8. 20:17
 9/23 anonim ***** válasza:
Én is ajánlom nekem is ilyen van és már van hozzá Igo is.
2011. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél HTC HD7-et :D Viccet félretéve, nem rossz, de annyi pénzért jobbat is tudsz venni, még pedig a HTC Desire-t, szerintem jelenleg ebben az árkategóriában ez a Nummer 1. Nubmer 1. Numero Uno :D
2011. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!