Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék ingyen, vagy...

Hogyan tudnék ingyen, vagy legalábbis nagyon olcsón szerezni egy Iphone 3G-t?

Figyelt kérdés
Nagyon szegény a családom, és nekem is alig van zsebpénzem. Eddig az életemben semmi nagyobb dologra nem vágytam, nem is kaptam mást, csak használt ruhákat. Viszont mióta van internetünk, rátaláltam erre a telefonra, és most minden vágyam hogy lehessen. Mit tehetnék hogy meg tudjam szerezni? És mennyibe kerül?
2009. jan. 29. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

160.000-ért láttam most egyik oldalon újat.

Szerintem iszonyatosan drága, negyedét sem éri. Úgysem használnád ki rendesen. Már láttam ilyent 2 embernél is, mindketten csak játszottak vele. Ha neked ez megérné... Telefonálásra és SMS-írásra nem kell egy ilyen kaliberű telefon. Játékra nem kell egy telefon.


Ha még is kellene, akkor a megoldás:

dolgozz.


Tudom, kb mit érzel most a az ájfón irányában, én is sokszor éreztem már ezt sokmindenért. De meg kell tanulnod, hogy nem lehet mindent.

Ha dolgozol érte, jobban becsülöd majd a pénzt, és másképp fogsz gondolni a dologra. (Ha meg is veszed, jobban még jobban fogod értékelni) És az ára is lejjebb megy valamivel.


Vannak kínai utánzatok jóval olcsóbbért, ma került fel róluk egy kérdés ide, és egy jó link érkezett válaszul, keresd meg. De azokat nem igazán ajánlanám, majd látni fogod, miért.

2009. jan. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


elhiszem, hogy nagyon vágysz rá, de hidd el, nem éri meg az árát. nekem egy nagyon közeli ismerősömnek van iPfonja, így én is gyakran pötyögök rajta, és nem nagy szám. az előző válaszolónak teljesen igaza van: egy divattelefon, sok fölösleges extrával, amit úgysem használnál ki.

2009. jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az iPhone eléggé "szabott" áras. Minden országban általában csak 1 szolgáltató árulja (nálunk a T-mobile), és ő szabja az árakat. Függetlenül, szolgáltató nélkül hivatalosan nem is lehet kapni. T-mobile honlapján fent vannak a konstrukciók, 990-től a csillagos égig (persze 2 évet aláírsz, és viszonylag magas a havidíj is. Persze ez igény kérdése is). Kártyásan is 100 fölött van. Úgyhogy vagy dolgozol (mint említették is, gagyi 4-6 órás diákmelóval is összejön max 3 hónap alatt, nyáron már lehet vele villogni bőven), vagy megpróbálsz nyerni egyet (google->nyerj iphone 3g; persze az esély nagyon kicsi).
2009. jan. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát inkább lemondtan róla. De köszönöm szépen a válazsokat.
2009. jan. 30. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!