Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem a T-mobile-nál egy...

Vettem a T-mobile-nál egy Sonyericsson Vivaz készüléket, december végefelé. Közbe rájöttem hogy nekem nincs is rá szükségem igazából. (? )

Figyelt kérdés
Lehet olyat csinálni hogy visszaviszem, és kicserélem egy másikra? Előfizuval vettem, még nem küldtek egy csekket se.
2011. jan. 9. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze vidd szépen vissza és csinálj magadból hülyét!

Habár ezt már itt meg tetted!

2011. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Viccnek durva...
2011. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, némelyek mit is gondolnak?

Vesz valamit, aztán hetek múlva rájön, hogy kell a fenének, inkább mást próbálna ki?

Ezt úgy nevezik, felelőtlenség, meggondolatlanság.

Nem fognak veled csereberélni.

2011. jan. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jólvan bakker nem kell lehurrogni egyből. meggondolatlan voltam . és ? veletek még nem fordult elő ?
2011. jan. 9. 12:32
 5/8 anonim ***** válasza:
De , csak utána a bajomat nem egy "Gyakorikérdésben" tettem fel a neten...
2011. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"jólvan bakker nem kell lehurrogni egyből. meggondolatlan voltam . és ? veletek még nem fordult elő ?"


Nem. Tudod egy normális ember olvas teszteket meg napokig gondolkozik, hogy milyen telót vegyen. Megnézi mire van szüksége és úgy vesz telót.

Egyébként ha neten rendelted akkor 8 napon belül visszaveszik de már ebből kicsúsztál.

2011. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem tarsd meg magadnak amíg kifizeted az előfizetést és add el ha semmi szükséged nincs rá.
2011. febr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már meggondoltam magam, tetszik mégis:) csak ez egy kis hülye fellángolás volt hogy nem kell. de maximálisan megvagyok vele elégedve :)
2011. febr. 7. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!