Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a telefonoknál...

Mi a különbség a telefonoknál (webáruház) a 12 hó EU garancia és a 12 hó HU garancia között? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Én egyszerű halandó azt gondolnám, hogy az EU (gondolom eu-n belüli garancia) lenne a jobb, de amint látom, a HU garancia drágább, mint az EU. Akkor most hogy van ez?


Mi a különbség, és melyik a jobb? Melyiknél könnyebb az ügyintézés, stb.?


2011. jan. 9. 22:50
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Az eu gari az annyi, hogy az eu-ba gariztathatod. A hu pedig az, hogy csak itt Magyarországon. Viszont ha nem ilyen gsm boltba veszel telefont, akkor bárhol a világon garanciáztathatod.
2011. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha a hu csak Mo.-on érvényesíthető, az Eu meg egész Európában, akkor miért a Hu a drágább? Ezt nem értem ...
2011. jan. 9. 22:58
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Mert barmok a telefonboltosok. Ezért nem veszek tőlük még levegőt sem. Nekem az a pár ezer ft plusz megéri a rendes, hivatalos garanciát, illetve biztos vagyok benne hogy se nem lopott, se nem használt, se nem előfizetéses, majd kifüggetlenített telefont veszek. Haverom járt így, megvette maszekba, majd 2 hónap múlva dobhatta ki, mert letiltották a telefont számla nem fizetés miatt.
2011. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

A HU garancia: a vásárlás helyén intéznek mindent.A garancia keretében téged egy fillér költség sem érint.


Eu garancia: ha valami bajod van, te postázod a szervízbe és a te költségeden vizsgálják be akkor is ha épp nincs semmi baja. A visszaút is a te költséged, meg ha otthon észreveszed hogy valami lemaradt, akkor akár mehetsz is érte, mert nem nagyn fogja izgatni senki fantáziáját hogy mi a kínod.


A HU garinál ha tízszer küldöd vissza mert nem csinálták meg, akkor tízszer nézik meg a garancia terhére.

Az EU garinál ugyanezért tízszer fizetsz.

2011. jan. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!