Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonnak lehet...

Melyik telefonnak lehet kihasználni jobban a tulajdonságait? Iphone 4 vs htc desire hd vs velük egyenrangú telefonok.

Figyelt kérdés
iphone 4 jailbreak-el értve. vagy melyiket érdemesebb megvenni?
2011. jan. 10. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis beütésed, akkor androidost vegyél. Én csak mérsékelten vagyok kocka, de még így is tudom élvezni a piszkálását :) Androidon mindig visszaállítható a gyári állapot, ha ésszel csinálod, tehát garanciavesztés kizárva.
2011. jan. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Androidos telefont is tudsz brickelni, meg az iPhone-nál is van recovery és azt is lehet piszkálni azért. Ez nem egy érv. Ha lenne annyi pénzem, hogy kényelmesen vegyek csúcskategóriás telefont, akkor iPhone 4-et vennék.
2011. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Az IPhone csak egy túlárazott termék, amely nagyon jó, csak az árát messz nem éri meg. Nem beszélve a hibáiról, melyeket a nagy IPhone rajongók elhallgatnak: ha mind a 2 oldalát fogod, a térerő lemegy 0-ra, rengeteg telefont hoztak vissza, amelynek a képernyője felül besárgult, a wi-fi ráolvadt az adatlapra, és hát az iOS-on is volna még mit csiszolni. főleg a multimédia és szorakozás szerint. Én mint telefonkereskedő a Samsung Galaxy S-t ajánlom, amely árban is vonzobb az Iphone-nál és többet ki tudsz belőle használni. Az egyik például, hogy az Androidnak nyilt a forráskodja, úgy h nagyon könnyen pakolhatod rá a játékokat, filmeket, alkalmazásokat stb. Ellenben az IPhone-nál, amire csak eredeti cucc kell, méregdrágán...és gyakran az egész zenelejátszó letiltsa magát, hogyha észreveszi, hogy nem eredeti számod van. Ez mind jó, csak nem nálunk Magyarországon. És bekell vallani, a Galaxy S képernyője messze veri az IPhone Retina Dislpay-ét, igaz nem felbontásban, hanem szépségben és képélményben. Mind netezni, mind filmet nézni, képeket babusgatni sokkal élvezetesebb a Galaxy S-en, úgy h azt jobban kitudod használni, nem beszélve a rengeteg alkalmazásról...Az IPhone ilyen téren csak azért éri meg az árát, mert lehet vele menőzni, habár az utobbi időben még azt se, mert aki tehetösebb és a telefon külseje a fontos az már Samsung OMNIA 7-et vesz (visszajelzések alapján, mondván h nagyon impozáns és nem akárki futkos olyannal). Sztem mindenképp jobban kihasználod a Galaxy S-et. És előre kérem, hogy az Apple mániások ne oltogassanak, mert nyugodtan bejöhetnek hozzám Kecskeméten a T-Mobile-hoz és elbeszélgethetünk a drága cuccról és annak minőségéről....
2011. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!