Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont vegyem meg? Sony Ericsson x8 vagy Samsung galaxy 3, És hogyha egyéb különlegességet tudtok leirhatjátok

Figyelt kérdés
várom a válaszokat
2011. jan. 10. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Mindenképp SE!
2011. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
zte blade @ t-mobile
2011. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért? Én telefonos boltban dolgozom, de egyáltalán nem ajnlom jobban a Sony Ericssont. Sőt, a Galaxy 3 talán tudásban jobb is mivel sokkal több kakaó van benne (processzor nagysága és egyéb felszereltség), és a képernyője is messz szebb az X8-nál, nem hogy nagyobb de szépségben, képélményben és érzékenységben is jobb (nem hiába kapacitiv). Ez a te döntésed, de ha betérnél hozzám én biztos h a Samsungot ajánlanám jobban, amelyeket nem kell lenézni, mert Samsung, mert igenis 2009-től elkezdtek telefonokat gyáratni és a Sony-kkal is rengeteg probléma van.
2011. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nha te nagy telefonboltos...a "nem hiába kapacitív" kijelentéseddel elástad magad...az xperia x8 talán nem kapacitív?

egyébként meg az x8 48k,a syxalag meg 55k újonnan...azthiszem azért ez is számít...

2011. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem volt szó arról h a Sony Ericsson X8 nem lenne kapacitiv, vagy csak én látok rosszul??!! Arról volt szó, h nem hiába a Samsung képernyője kapacitiv, mert igy könnyedén felveheti a versenyt az X8 ugyancsak kapacitiv kijelzőjével. És hát h képernyőben messze jobb a Samsung azt bizton állitom.
2011. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ne tévezd össze a Galaxy S-et a Galaxy 3-al, mert még azt találjuk hinni, nem tudod mi a különbség és akkor érvénytelenné válna az amugyis bunkó és elfogult beszólásod.
2011. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igen elnézést,azt ott tényleg elírtam,mivel közben egy syxalagos kérdésre is válaszoltam,na de csak annyit tévesztettem el,hogy egy hármas helyett egy es betűt írtam...de az árat viszont jól írtam...

nem volt arról szó,hogy az x8 nem kapacitív,de a "nem hiába kapacitív" megjegyezésed,azt hiszem nem csak nekem utal arra,hogy úgy véled,hogy az x8 nem kapacitív...

én nem vagyok telefonboltos,szervízes vagy akármi...de mind2 telefon volt már a kezemben (nem kis időre),és szerény véleményem szerint,a galaxy 3 kijelzője érzékenységre elég rossz lett.nekem teljes mértékben rezisztív hatást nyújtott...az xperia viszont szerintem ennél jóval jobb...kijelzőt tekintve a galaxy 3 csak a mérete miatt veri az x8at...

a több kakaó van benne viszont tényleg igaz,de az sem olyan hú de nagy előny...

x8: 600mhz,168mb ram,256mb rom

galaxy 3: 667mhz,256mb ram,512mb rom

ha jól tudom ezek a paraméterek vannak a két telefonnál...

szerintem azért ez nem olyan nagy különbség...de ez csak személyes vélemény(:

2011. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!