Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenoros Samsung Galaxy S...

Telenoros Samsung Galaxy S mobilt hogyan lehet kártyafüggetlenné tenni? Valahol azt olvastam csak néhány számot kell valahova beírni, de konkrétan mit és hova?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 07:50
 1/8 anonim válasza:
Ez pont engem is érdekelne.Te mennyiért vetted a telenornál??
2011. jan. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Basszus, aki még a google-t se tudja használni, az hozzá se kezdjen.


[link]

2011. jan. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, imádom az ilyen okoskodókat.:) Mindig a Google-n kezdem, de ezt éppen nem találtam és tudod ennek az oldalnak épp az a lényege, hogy valaki kérdez és arra a másik válaszol, ha tudja a választ. Nem kell okoskodás és bunkózás, csak válasz. Másként vezesd le a felgyülemlett feszültségedet.:)
2011. jan. 13. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért sírsz, ott a link a kérdésedre. Még olvasni se kell, csak megnézni.

A válaszomban arra utaltam, hogy aki ilyen alapszintű dolgokra sem képes hogy megkeressen valamit, attól hogy várható el összetettebb feladat?

Mellékesen ha elcseszed, szívesen válaszolunk a "Nem tudom mi lett a telefonommal, pedig csak függetleníteni akartam" kérdésekre is. :)

2011. jan. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki sír?! Megnéztem a linket, amúgy találtam egy sokkal egyszerűbb megoldást rá. Ha nem szívesen segítesz az embereknek, akkor inkább ne tedd.
2011. jan. 19. 17:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Félreértettél. Az első válaszom arra utalt, hogy egy kis keresés, és megvan a magoldás. Szívesen segítek, olyannak aki elég értelmes hogy egy ilyen alapvető dolgot megértsen. Elvileg te is képes vagy rá, hiszen azt mondtad hogy találtál is megoldást. Akkor mit háborogsz?


Ez az oldal arról szól, hogy a feltett kérdésre megoldást keres. Tehát tedd fel a likket ami szerinted jobb, és örülj hogy van olyan aki foglalkozik veled és próbál segíteni.

2011. jan. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valami komoly frusztrációs problémád lehet, ha még mindig ezen lovagolsz.:) Itt egyedül te háborogsz vedd már észre.:D
2011. jan. 20. 16:07
 8/8 anonim válasza:
Üdv!Megtudnád adni az oldal cimét ahol megtaláltad a függetlenitést!!pls
2011. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!