Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » -ZTE Blade- típusú készüléket...

-ZTE Blade- típusú készüléket vajon fog-e még forgalmazni a T-mobile? Már kettő, vagy több hete nem érkezett az üzletekbe, bár azt mondták az eladók jönni fog. Valahol viszont azt olvastam, hogy Magyarországon leállnak a forgalmazásával.

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Fognak forgalmazni, nekem harmadikán ígértek új szállítmányt másnapra... Viszont ha bemész egy T-pontba, meg tudják mondani, hol van még készleten.

Aggodalomra semmi ok, a telenor februártól elkezdi forgalmazni

2011. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg rengeteget eladhatnak belőle, hogy folyamatosan hiánycikk. Nem csoda. :) Különben hülyék lennének leállni vele, ha ennyi pénzért is megérte nekik eladni, hatalmas forgalmat generálhatnak, mert 36 ezerért a hülyének is megéri.
2011. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos azt mondták egyenlőre sehol nincs, de nagyon reménykedem.Főleg, hogy alapból a T-mobile-nál vagyok, pont jó lenne..de akkor megnyugodtam, tovább várok.köszönöm(:
2011. jan. 11. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudja valaki, hogy Telenornál mennyi lesz?
2011. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 perc függetleníteni, tehát mindegy hol veszed meg.

Egyébként igen nagyon nagyon veszik a telót, mindenki ilyet akar és mindig elfogy.

2011. jan. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!