Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MElyik egjobb ár/érték arányos...

MElyik egjobb ár/érték arányos WI-FI-s telefon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
ZTE Blade
2011. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Únjátok már meg azt a minőségtelen, kinai parasztkészűléket. Olyant csak az vegyen, kinek kell annyi tudás, de nem futja többre a pénze!!!! És bevállalja, hogy a képernyő, az akku vagy egyéb 'jó minőségű' alkatrész meg megy benne. Ha olcsón akarsz akk Samsung Monte, Samsung Galaxy 3, Sony Ericsson X8, Nokia 5800, ha felsőkategoriában gondolkodsz, akkor Samsung Galaxy S vagy Samsung OMNIA7 vagy vlmely htc.
2011. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a 16:35-ös a korrekt! Köszönöm! És a felsoroltak közül melyik a legolcsóbb?
2011. jan. 13. 19:18
 5/9 anonim ***** válasza:
HTC Legend, HTC Desire.
2011. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Samsung Monte a legolcsóbb. :) És az árát nagyon is megéri. Igen okos kezelőfelülete van, amely könnyen használható és sok funkciót tartalmaz. Összeszerelése nagyon is korrekt, nem recseg, ropog, képernyője is a maga árkategoriájában nagyon is minőségi. Összességében egy nagyon jó készülék, amelyet nem lehet a Galaxy S-ekhez viszonyitani, viszont a maga árkategoriájában nagyon is jó! Sőt, kiváló! Wi-fi-je is nagyon jól használható, mert be kell vallani rengeteg Nokiának van problémája a wi-fi-vel, még az újabb csúcskategoriásoknál is!
2011. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És még az parasztkészülékezi le, aki az unjátokot hosszú ú-val, a készüléket pedig hosszú ű-vel írja...


"Olyant csak az vegyen, kinek kell annyi tudás, de nem futja többre a pénze!!!!"


Igen, azért vettem meg ezt, mert szeretném ha sokat tudna a telefonom, viszont egy Desire-re nincs pénzem.


A TouchWiz pedig egy faék az androidhoz képest...


Ezt a "bevállalja, hogy a képernyő, az akku vagy egyéb 'jó minőségű' alkatrész meg megy benne." mondatot szintén nem értem, én speciel örülök neki ha a telefonom működik, de úgy látszik, te ezzel nem vagy így. Az akksija nagyon hosszú ideig bírja, még túlhúzott procival is (igen, ezen ilyent is lehet), a képernyőjének pedig gyönyörű képe van. Van pár pixelhibás a szállítmányban, de ez nem hiszem, hogy ez csak a ZTE-t érinti. Láttam én már pixelhibás iPhone-t is, pedig az jópárszor ennyibe kerül... Ja igen, a jó minőségű alkatrészekről... Qualcomm chipset van benne, amit a nagyok (HTC, stb.) is használnak.

2011. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, valahogy mindig igy néz ki egy elfogult válaszolónak a hozzászólása!
2011. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérlek, hogy érveljek másképp a telefon mellett, ha gyakorlatilag te is azt teszed? Fejtsd ki légy szíves, hogy mi a problémád vele.

A "rossz minőségű" meg "kínai" dumát hagyjuk, a Qualcomm chipset magáért beszél, a képernyőt mindegyik (a T-mobile által okozott gradienshiba szoftveres eltávolítása utáni) teszt dícséri. A ZTE-ről meg csak annyit, hogy a Telenor HSPA hálózatát ők építették ki.

2011. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!