Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Senset rá lehet tenni más...

HTC Senset rá lehet tenni más Androidos okostelefonra?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Motorola DEFYre gondolok.
2011. jan. 13. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Csak óvatosan!
2011. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ugyanolyan lesz mint a HTC-n? Lehet majd váltogatni a Motoblur, a Sense és az eredeti Android között?
2011. jan. 14. 00:44
 3/9 anonim ***** válasza:
HTC-n sem lehet váltogatni a sima Android felület és a Sense között, csak ha felteszel egy Task vagy Home Switcher-t. Amúgy a Sense nem telepíthető a Defy-ra. Van próbálkozás hasonló témára alakításban de az is csak a Deodexed ROM-nál lehetséges. Nekem a HTC Legend-emen, mikor még a gyári ROM volt rajta, úgy láttam, hogy a Sense lassabbá teszi, energia igényesebbé a telefont, így kevésbé lesz hatékony és használható. Persze csak szerintem. Szóval én is FroYo-s MoDaCo ROM-ot tettem a telefonra és arra telepítettem az ADW Launcher EX-t amit a Market-ből vásároltam aprópénzért. Aztán arra meg már vannak témák a Market-en, ha nagyon bohóckodni akarsz vele.
2011. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát inkább Froyo és nem Sense? A többi felületen (TouchWiz, Motoblur, Timescape) is vannak olyan funkciók mint a Senseben (pl. ha lefordítod a telót akkor néma lesz)?
2011. jan. 14. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:

"Tehát inkább Froyo és nem Sense?"

A Froyo a 2.2-es Android OS fedőneve, a Sense meg a HTC által készített kezelőfelület. Hogyan érted hogy vagy ez, vagy az? Bocs de nem értelek.


"A többi felületen (TouchWiz, Motoblur, Timescape) is vannak olyan funkciók mint a Senseben (pl. ha lefordítod a telót akkor néma lesz)?"


A többi felületet nem ismerem de azt biztosan meg tudom mondani, hogy a Sense-ben nem alap funkció a lefele fordításos némítás. Azt egy külön alkalmazással meg lehet oldani, de nem integrált szolgáltatás része.

2011. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy önmagában a Froyo lehet-e jobb mint a Sense? Tehát Froyonál ki van kapcsolva a Sense és csak Froyo, Sensenél meg be van kapcsolva a Sense. Ezt az alkalmazást, amiket tud a Sense (pl. ez a némítós) le lehet tölteni a marketről?
2011. jan. 15. 10:02
 7/9 anonim ***** válasza:

"Úgy értem, hogy önmagában a Froyo lehet-e jobb mint a Sense? Tehát Froyonál ki van kapcsolva a Sense és csak Froyo, Sensenél meg be van kapcsolva a Sense."


A Froyo és Sense szembeállításának semmi értelme. Ha elolvastad azt amit legutóbb írtam, világosan érthető, hogy míg a Froyo az magának az Android operációs rendszer 2.2-es verziójának a kódneve, addig a Sense az a HTC által kifejlesztett, Android operációs rendszerre telepíthető kezelőfelület. Ezt a kezelőfelületet a HTC már a Sense kezelőfelülettel forgalmazza, tehát ha egy HTC telefonon Froyo van esetleg, a Sense-t nem fogod tudni rajta kikapcsolni, maximum akkor ha ROM-ot cserélsz, vagy másik Home app-pal (kezelőfelülettel) helyettesíted.


"Sensenél meg be van kapcsolva a Sense." - Ezzel fogalmam sincs mire gondolsz, ne haragudj.


"Ezt az alkalmazást, amiket tud a Sense (pl. ez a némítós) le lehet tölteni a marketről?"

Szerintem ezt érthetően leírtam legutóbb, szóval csak bemásolom:

A többi felületet nem ismerem de azt biztosan meg tudom mondani, hogy a Sense-ben NEM alap funkció a lefele fordításos némítás. Azt egy külön alkalmazással meg lehet oldani, de nem integrált szolgáltatás része.


Természetesen a Market-ből tölthetsz le ilyen alkalmazást ami pofára téve a telefont, lenémítja azt. RD MUTE a neve.

2011. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé rosszul fogalmaztam. Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy a Sense ér-e annyit, hogy a DEFY-re rá próbáljam azt tenni, vagy jó a Motoblur vagy akár simán a Froyo felülete.
2011. jan. 15. 11:45
 9/9 anonim ***** válasza:
A Sense alapból szerintem nem akkora durranás. Én kifejezetten azért nem raktam vissza a Legend-emre a Sense kezelőfelületes operációs rendszert mert szerintem lassú volt. Szóval a fáradozást nem éri meg. Azonban megéri vacakolni egy másik ROM-mal ami kevesebb helyet foglal a telefonodon és gyorsabb. Az XDA-n ha kicsit körbenézel, kevesebb szenvedéssel, magad is belevághatsz a dolgokba.
2011. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!