Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudok az androidos telefonomra...

Tudok az androidos telefonomra gépről telepíteni PL: File mananger progikat? . Mert nincs netem és vhogy megkéne oldani

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ha nincs netcsomagod, mi a tökömnek kell neked okostelefon? legnagyobb ereje a netről szedett friss adatokban van
2011. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem rajtam múlik h nincs netem ... ha lesz elég pénzem kötök rá de most még 14 évesen ... :S nem non van keresetem.
2011. jan. 14. 18:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha gépről bluetoothon átküldöd akkor a status baron (ez a felső sáv) kijelzi, hogy milyen fájl érkezett. Ha ott ráböksz akkor megnyitja és telepítenie kell. De ha nem megy így akkor ellátogatsz egy mekibe vagy haverhoz akinél tudsz wifire csatlakozni és úgy Marketről telepíted.
2011. jan. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem köszi :):) de ... minden progi .apk formátumú és... ez azért kell mert nincs ami felismerje a .apk kat
2011. jan. 15. 06:52
 5/10 A kérdező kommentje:

és ha bluetooth on átküldöm akkor se fogja felismerni

(szerintem)

2011. jan. 15. 06:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért egy próbát megér. Ha nem megy akkor tényleg kénle keresni egy ismerőst akinek van wifije, vagynl mobilnet elődizetése és kölcsönadná a kártyát amíg letöltesz 1-2 dolgot marketről'
2011. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi talán megtoom oldani... de ... h havan netem (netstart) és nem akarok q va sokat fizetni azt addig mondjam le amíg wi-fizek? mert addig úgyse enged fel marketre wi-fi vel... amíg van Hálózati internet
2011. jan. 15. 12:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Letörölheted az apn beállításokat vagy létrehozol egy másikat amibe azt írsz amit akarsz és beállítod, hogy azokat a beállításokat használja. Mivel azok nem érvényesek így nem is fogja tudni használni a netet csak wifin. De kb. ugyan ezt tudja az apn droid nevű alkalmazás is.
2011. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
egyszerűbb ha lemondom mert nem értek a lovakhoz :S
2011. jan. 15. 14:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem értesz a telefonokhoz, hogy az ilyen beállításokon módosíts akkor minek vettél ilyen telefont? Vagy miért nem ismerkedsz meg vele? Egy percbe nem kerül letörölni vagy átírni a beállításokat.
2011. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!