Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja? Mitől mehetet...

Mi lehet a baja? Mitől mehetett tönkre a mobilom?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy minden előzmény nélkül, de mégis váratlanul a mobilom tönkrement. Be tudom kapcsolni, a képeket is meg tudom rajta nézni, de nagyjából ennyi. Semmilyen írást nem mutat ki rajta, még a fájlneveket sem. Sms-eket sem tudom megnézni. Ha hívnak, akkor jelez, hogy hívás van, de nem csörög ki, és ha felveszem nem hallanak, ahogy beszélek és én se hallok semmit.

Az előzmény az volt, hogy a csatlakozója már nagyon régóta hibás volt. Töltőre is úgy kellett odakötnöm egy madzag segítségével, de ma délelőtt egyszer lefagyott, és mikor újraindítottam, már ilyen volt. Sajnos, jelenleg nem tudok megfinanszírozni egy új készüléket, bár sejtem, hogy nem lehet ezt már helyrepofozni.

Amúgy Sony Ericsson W880i-m van.

Ha valaki mégis tud valami tippet, azért nagyon hálás lennék. Szervízbe hiába viszem el, a múltkor már jártam vele ott, és csak a csatlakozóját kicserélni egy 10 ezerbe kerül. A csatlakozási hiba nem is baj, mert tényleg semmi gond vele, ha hozzákötöm egy madzaggal, még zenét is tudok rajta hallgatni, de most nem tudom, mi történt vele.:(


2011. jan. 14. 20:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!