Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson X8 2.1 véleménye...

Sony Ericcson X8 2.1 vélemények, megéri az árát? Esetleg más teló ilyen árkategóriában?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 18:18
 1/9 tron94 válasza:
Nekem is x8 am van csak ezen még 1.6 os android fut most szeretném frissíteni 2.1 ! Sztem megéri megvenni jó kis teló(ezt a választ is telórol irtam:)
2011. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A GPS és a WIFI jól működnek, ingyenesek, nincs átverés?

Hol vetted? Én vodánál szeretnék venni!

2011. jan. 16. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:

az x8 alapvetően jó telefon, de sajnos 2.1-nél jobb szoft nem lesz rá. vásárolj helyette LG Optimus One-t, vagy Galaxy 3-t.

Ezek jobbak mint az X8.

2011. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
optimus one nekem már drága
2011. jan. 16. 19:32
 5/9 tron94 válasza:
A wifi nagyon jól működik azt sokat használtam már de a navigációrol nem sokat tuok mondani ! Am én is vodás szerettem volna lenni de nem nagyon volt náluk x8 ezért lettem telenoros!
2011. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ZTE Blade, mindkettő volt már a kezemben, nagy a különbség. A SonyEricssonba vetett már elvesztettem a bejelentéseik után.
2011. jan. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
írd le pls pontosan!
2011. jan. 17. 06:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Az X8 mellett azt tudom felhozni hogy szebb képet ad a kamerája, de ennyi. A Blade-nek 800*480-as képernyője van (3,5"), az X8-nak pedig 480*320-as. A Blade-nek 512 mega RAM-ja, az X8-nak 168. Processzorban ugyanott vannak.


Ami viszont még két akárhogy-is-méred egység előnyt ad a Blade-nek, az a fejlesztői közössége. Modacon rengeteg fejlesztő van, és ki fogják hamarosan adni amerikában is, úgyhogy xda-ról még egy csomó fejlesztőnk lesz hozzá. Én már froyo-t futtatok rajta! A SonyEricsson viszont kijelentette, hogy "Hisszük, hogy a gyári 2.1 minden tekintetben ugyanolyan jó, vagy jobb, mint egy 2.2" - ami egyrészt bődületes marhaság, másrészt pedig előrevetíti, hogy 2.2-t nem fognak kiadni hozzá. Ráadásul annyira zárttá tették a rendszert (pedig pont a nyitottság lenne az android lényege), hogy a feljesztők nem tudnak vele mit kezdeni, még csak mostanában sikerült rootolni őket.

Ha meg nem modder szemmel nézem a dolgot... Hát, sosem tetszett a SE négysarkos UI-ja! :)

2011. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amire viszont blade-nél vigyázni kell, hogy nehogy pixelhibásat kapj. Vásárláskor végig kell nézni.
2011. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!