Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ingyenes offline navigációs...

Ingyenes offline navigációs progi androidra?

Figyelt kérdés
Többfajtát is láttam már de nekem olyan kellene, amelyik tényleg ingyenes(nem trial) offline térképeket használ és Magyarország is van benne. Jöhet tört progi is, de akkor linkeljetek légyszives. Előre is köszi.
2011. jan. 16. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
4 kérdéssel ezelőtt volt... Olvass már vissza.
2011. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
xD delow...
2011. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
előző vok megszámoltam xD 2 vel xD
2011. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, az Igo pont nem elérhető a Marketen, az Ndrive meg 7 napos trial. De köszi a hasztalan választ...
2011. jan. 16. 20:30
 5/8 anonim ***** válasza:
iGO nincs marketen, keress torrentet. És a másiknál írtam a google megoldást. Szívesen a választ, k.vára nem érdemled meg.
2011. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem azért van ez az oldal, hogy segítséget kérjünk és nem leoltást, hogy miért nem nézek utána. Esetleg megkímélhettem volna magamat attól, hogy órákon át böngészgessek, meg trójaikat kapjak be, ha valaki a tapasztalatát megosztva segít nekem, és elárulja ő mit használ. Két perc lett volna...
2011. jan. 16. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:
nem kellett volna órákig böngészni csak megézni a kérdéseket... gyors átfutni a aszemeddel... 2 kérdéssel eezelőtt írtam...
2011. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó rendben igazad van, bunkó voltam, ne haragudj. Viszont kíváncsi vagyok, hogy milyen egyéb alternatívák vannak, mert az igo nekem nem nagyon jön be, a Google Mapses megoldás meg azért nem jó, mert ha nem tudom merre megyek majd, akkor nem tudom előre az egész város összes utcáját végigjárni vele, hogy elmentse. Elsősorban ingyenes megoldás érdekel. Köszi és mégegyszer bocs.
2011. jan. 17. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!