Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S mellett,...

Samsung Galaxy S mellett, illetve ellen?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményét szeretném, akinek van. Olvasni olvastam sok tesztet, de konkrét tapasztalatokat szeretnék, aki már "x" ideje gyűri.

Pl. olvastam olyat, hogy mikor a névjegyzéket húzogatom, akkor rögtön hív valakit, vagy mi.

Kissé aggaszt a vékonysága is, nekem "hímes tojásnak" tűnik (leszögezem még nem volt a kezemben ilyen telefon) félek, ha egyszer véletlen leejtem, akkor törik a kijelző.


És szeretnék megkérni mindenkit, hogy ne ajánljátok helyette mondjuk az Iphone-t, mert (és elnézést azoktól akiknek van, és imádják) de nekem ingyen sem kellene:S

Kerestem már itt is gyakorin róla, de az, hogy "jó mert Androidos", "jó mert nagy kezelőfelület", szóval én inkább belső dolgokra lennék kíváncsi.


2011. jan. 17. 19:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Minden érintőképernyős telóra vigyázni kell.

Jelenleg a legjobb vétel a Galaxy S ha van pénzed.

A kezelhetősége nagyon jó, ne higgy annak aki fikázza.

2011. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Pontosan, minden érintőképernyős telefonra nagyon kell vigyázni. Az enyém képernyője (Sony Ericsson X10) úgy törött be a képernyője, hogy leesett az ágyból! A tesomnak Galaxy S-e van és nagyon megvan vele elégedve. Ha ma vennék ilyen telefont, akkor biztos h azt venném! A névejgyzékes szöveg egy nagy kamu. Úgy van, hogy miközben húzod lefelé akkor oldalt megjelennek a betük, hogy könnyeben rátalálhass akit keresel. De legalább 2 szer meg kell érinteni, hogy felhivja az illetőt! Én is sokat dolgozok rajta de kifogástalan. Gőrdülékeny, nagyon használható az oprendszere, legjobban benne a ThinkFree alkalmazást szeretem, mellyel szerkesztem Word és PDF dokumentumaimat. Tényleg nagyon okos és könnyen használható. Igen, himes tojás, de az eleganciájért az is kell legyen! Vékonysága nem probléma, sőt! Nagyon kényelmesen illeszkedik a kézbe, főleg az alsú kidudorodás miatt. Roppant kényelmes, kéyelmesebb mint az X10-em, nem kell nagy tenyér az egykezes használathoz. Éppen attól jó, hogy vékony, nem átérhetetlen Nokia 5800... Hidd el, kiváló választás lesz, de tényleg kell ügyelni rá, mint minden más ilyen kategoriás telefonra! :)
2011. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem, hogyha előfizetéssel vásárolod, ajánlom figyelmedbe a biztositást! Akkor ha leesik és betörik a képernyő, 1 hét és azonnal kapod az újat. A lopás erre nem vonatkozik, de ha a készüléket összetörten is de felmutatod, akkor kapsz egy újat, a legfrisebb oprendszerrel! Ilyen drága készüléknél megér egy 500-750 Forintot/hó az a biztositás!
2011. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

köszi a választ, hát igen nekem elég pici kezem van:S emiatt is tartok kicsit tőle, mármint a mérete miatt.

előfizetéssel venném amúgy:)

2011. jan. 17. 20:43
 5/18 anonim ***** válasza:

"Akkor ha leesik és betörik a képernyő, 1 hét és azonnal kapod az újat."


Ez tapasztalat? A t-mobile-os hölgy azt mondta, hogy ha leejted és összetörik arra nem vonatkozik a biztosítás és a garancia sem.

Gondolj bele ha így lenne akkor mindenki így szerezne új telót a használt helyett. 1 évig használom, hopp eltörik és már kapom az újat? Csődbe menne a szolgáltató.

2011. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Igen, az egyik barátom vett 4 hónapja egy Galaxy S-et. Nem tudom melyik szolgáltatotól, de azt mondta kötött rá biztositást. Buliba voltunk és leejtette. Nem elég, még a barátnőm a magas sarkujával meg is taposta a party hevében. Bevitte, és mivel biztositása volt, ezért elvitték a készülékét és 9 nap múlva kapott egy vadonat új Galaxy S-et Android 2.2-vel!!! És egyáltalán nem kamu!!! Amúgy az is igaz, hogy a srác romániai, kint voltak karácsonykor, azthiszem orange a szólgáltatója és az LGI Insurance-nál kötte a biztositást. És ez a lehetőség nálunk is megvan.
2011. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 bp1985 ***** válasza:
Angliába is így van, hogy ha összetörik, kapsz egy másikat. Valami filléres havi díjért. Sógorom a desire-t földhöz vágta idegességébe, bement az o2-höz, 10 perc mulva kezébe volt az új. Nem kérdeztek semmit.
2011. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
még egy dolog amit olvastam. Mivel hátul van a hangszóró, és ha le van téve valahova a készülék, akkor igen csak halk, mikor hív valaki. bár... ez legyen a legnagyobb problémája...:D de egyébként korrekt készüléknek gondolom
2011. jan. 17. 22:06
 9/18 bp1985 ***** válasza:
IPhone 4-el hasonlították össze, és megnyerte a "csatát". Nyugodtan vedd meg, jól fogsz vele járni, hidd el.
2011. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
IPhone 4-nél még a ZTE Blade is jobb hidd el nekem.
2011. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!