Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek a legolcsóbb 3,5...

Melyek a legolcsóbb 3,5 kijelzős, androidos, wifis telefonok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy 3,5-ös-e vagy nagyobb, de a legjobb ár/érték arányúnak most a ZTE Blade-et tartják.

A T-Mobilnál Dominósan 38e Ft.

2011. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
42%
Zte Blade lehet hogy olcsó, de eléggé silány, sok vele a gond, főleg a kijelzővel. Olyat ne vegyél.
2011. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
december 20-a óta kaptak a Blade-ek frissítést. most már nincs semmilyen hibája a kijelzőnek.
2011. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a Blade kiváló készülék, de ne várjunk többet tőle tartosságba, mint amennyi az ára!!! Az árát megéri, de olyant csak az vegyenk, ki nem tud drágábbat venni. :) 3.5 colra gondoltál?? Akkor Desire vagy Galaxy S. Ezek drágák, de árat nem szabtál meg, és ezek is nagyon megérik az árukat, főleg a Galaxy S! Már aki ki tudja használni, aki nem az meg ne oltogasson engem! :)
2011. jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az előzővel nem tudom hogy egyetértek-e, a Blade jó telefon, semmi probléma nincs vele azon kívül, hogy vásárláskor figyelni kell hogy pixelhibás-e a képernyő, de ha megengedheted magadnak, akkor persze érdemesebb egy Desire-t venni.
2011. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó előttinek: "árat nem szabtál meg"

nézd meg légyszíves jobban a kérdést..."legolcsóbb"...hát az nem a htc,meg a syxalag...

2011. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem még a motorola defy egy jó kis telefon a a vodafonennál olcsóbb mint a t-mobilnál 3,7 5mp +vaku kamera kapacitív

nekem nagyon bejön szóval lehet h tavasszal beújítok egyet:D

2011. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!