Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 4/4g vagy HTC?...

Apple Iphone 4/4g vagy HTC? (mindenképpen op. Rendszeres, legyen) a telefont játékra, filmnézésre, zenehallgatásra használnám azon kívül fényképezésre is, de jó lenne ha pl: lenne benne rádió is

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Apple iPhone 4G mindenképp!!

Persze nem tudom HTC-ből milyet akars de nekem Desire van,barátomnak Hero de szerintem sz@r. Volt iPhonom is (még 3G-s), sokkal jobban meg voltam vele elégedve. Most 4G-t szeretnék venni ha összejön... HTC állandóan fagy stb... vissza akartuk vinni hogy javítsák ki vagy vmi de azt mondták nem veszik be, bár nem mi vagyunk az egyetlenek akik panaszkodtak. ráadásul az applestoreból iphonera tudsz letölteni rádiót, a kamerája pedig nagyon jó képeket csinál.

[link]

2011. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Galaxy s!

Nekem is az van..krva jóó

2011. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bp1985 ***** válasza:
59%

IPhone 4g nincs, ezt értse már meg mindenki. IPhone 4 van. Nekem volt 3gs-em, vettem helyette htc-t. Aki azt mondja, hogy az IPhone jobb, mint a desire, ott valami gond van, az tuti. Tesómnak van IPhone 4. A karcálló kijelző egy oltári nagy baromság. Tiszta karcos 3 hónaposan a telefon. A hd2-ről találsz fent a youtube-n egy videót, ollóval, késsel karcolták meg a kijelzőjét, és nem látszik semmi, mert nem tudták megkarcolni. Az karcálló.


Nézzük az IPhone-t: Tudását tekintve 2x annyiba kerül, mint amennyit tud. Jobb telefonok fele annyiba kerülnek.

Zárt oprendszer, Jailbrake, ill mindenféle sz@r program feltelepítése kell, hogy valamit kezdj vele. Több alkalmazás van rá, mint androidra, ez oké. Viszont azoknak a 80%-a értelmetlen marhaság, vagy játék.


Desire/hd2: Nyílt oprendszer. Se jailbrake, se semmi telepítgetés, hogy az alapfunkciókat tudd használni. Egykbe sem raknak ilyen elavult dolgokat, mint az IPhone 4-be. (mms, videohívás) A htc-nek ott van a sense kezelőfelülete, ami sokkal jobb, mint az IPhone-é.


Nyugodtan jöhetnek az IPhone userek, lepontozhatnak, nem érdekel. Nekem van összehasonlítási alapom, és nem csőlátásom van a htc felé, attól függetlenül, hogy nekem is az van.


Ja. Processzor. 1ghz a Desire-ba, illetve a hd2-be is. A hd2 már több, mint 1 éves telefon. Apple-nak most sikerült eljutni. HTC hd7 1,5ghz-es cpu. Talán majd az IPhone 6-ba belekerül, amikor már az összes telefongyártó a 2 magos cpu-kat fogja belerakni. A hd2-őm gyorsabb, mint az IPhone 4. Tesóm is eladja az IPhone-t, bár ő galaxy s-re cseréli. Az is jobb.

2011. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És azért HTC Desire HD-ra is vannak játékok rendesen?:O
2011. jan. 20. 19:59
 5/7 bp1985 ***** válasza:
Van, csak nem annyi, mint IPhone-ra. Bár én soha nem azt néztem, hogy játék mennyi van, mert játszani a ps3-on játszom.
2011. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztem iPhone...

arra BÁRMIT letölthetsz, játékok, mindenféle képszerkesztő stb...

tényleg minden: netes könyvek, facebook, iwiw, msn, photoshop, need for speed, fifás játékok, videók, mozifilmek (komplett 2 órások is), hatalmas memória(nekem 24 GB-s...

Nekem a HTCannyira nem jön be, viszonyítási alapnak ott van a tesómé.

2011. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

bocs de a videotelefonálás mióta elavult??

mms-t régóta lehet küldeni mindenhonnan de hasznos. enyi erővel az sms is lehetne elavult nem gondolod? vagy sms-t se szoktál küldeni?

2011. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!