Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Store vs Android Market?

Apple Store vs Android Market?

Figyelt kérdés
Szerintetek ?
2011. okt. 25. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már így megkérdezted, akkor Android Market.
2011. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan meki vagy börgerking típusú kérdés. A felhasználói igények kb azonosak, ezáltal a programok (funkcionalitást tekintve) is nagyjából azonosak. Persze mindig vannak ilyen elvakult cincérek, akik szerint az egyikben ilyen nagyon igényes programok vannak, a másikban meg egy kupac sz@r. De mindkettő nagyjából ugyan azt nyújtja, csak mindkettő a saját kompániájának. (sőt a progikat gyakran egyikről fordítják a másikra is)
2011. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előzőnek igaza van , leegyszerűsítve mind a 2 őbe megtalálod ami neked kell , de az App Store ben több az alkalmazás
2011. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
App store a jobb,szebb,könnyebb alkalmazásokat találni és több is van.
2012. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az appstore szebb?! Ezt ugye te sem gondoltad komolyan!!!
2012. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az Android market nem létezik de tudom mire gondolsz ;) A Google Paly olcsóbb. Várhatóan szépen lassan (kb mikor a HTML5 lesz az alap mindenhol) egybemossa a Chrome vebáruházával és az egyik legmodernebb, legsokoldalúbb bolt lesz. Sajnos azon a napon szépen elkezd visszaépülni az eddig egypaltformos rendszer. A google boltja megjelenik egyszerre minden platformon (web alapú és nem köti magát a masinához) így a boltból származó bevétel neki hoz hasznot majd.


Az applenak nem látok még ilyen kezdeményezését. Ha nem tudja átültetni magát vége lesz mint a botnak. Az Amazon már beindult (lehet ő lesz hamarosan a következő nagy telefon és tablet gyártó) interjúk alapján még a Rim is erre készül. A microsoft meg... egyértelmű. A WP8al egybe akarja mosni a platformjait szépen lassan.


Az apple meg. Hát most az iPhone kap egy erősebb procit meg egy jobb grafikus chippet meg nagyobb kijelzőt...

Jó. Én kíváncsi vagyok mit fognak lépni mert szerintem nem vakok ők sem. Biztos időben meglépnek valamit...

2012. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vedd meg mind a 2 öt és nem lesz problémád :D nekem pl htc sensation xe telo van jo a market semmi gond de Iphone ra is van 1 rakat game amit kijátszanék
2012. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!