Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy bizonyos...

Miért van az hogy bizonyos időközönként lemegy a pénz a karimról, pedig nem hívok senkit, nem írok senkinek?

Figyelt kérdés
T-mobile-os vagyok, és tudom hogy vannak olyan díjcsomagok amik vesznek le pénzt havonta, de nekem nem ilyen díjcsomagom volt. Lehet hogy átállítódott magától, vagy központilag átállították? Hogyan tudom megnézni, hogy milyen díjcsomagba vagyok, és hogyan tudom visszaállítani (anélkül, hogy be kelljen mennem az üzletbe, mert arra nincs időm)?
2011. jan. 21. 00:43
 1/8 anonim válasza:
Hívd fel az ügyfélszolgálatot. Ott érdeklődj.
2011. jan. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Valaki elveszi a családodból a telód és beszél róla...-.-
2011. jan. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Lehet, hogy be van kapcsolva valami szolgáltatás. A T-Mobile-nál alapból úgy adják a telót, hogy bekapcsolják a WAP-ot, vagy GPRS-t (nem tudom már mit pontosan) ami levon pénzt, ha nem mondod le.
2011. jan. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hivd fel a 1777 ingyenes ügyfszolgálatot és beszélj velük, az a legbiztosabb!
2011. jan. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

02:58-nak


Igen, ezek be vannak kapcsolba, de nem előfizetési díjasak, vagyis csak akkor von le pénzt értük, ha használod

2011. jan. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem használok ilyeneket... A kedves másodiknak pedig, mindig nálam van a teló, senki nem veszi el, a családo meg 2 tagú (velem együtt) szal senki nem vesz el a telómat... Ennyire nem kéne hülyének nézni.
2011. jan. 21. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen telefonod van?

Egyébként nálam kb 3 hete volt az, hogy nem is csináltam semmit és eltűnt 200 Ft a kártyámról. Pedig le van a net is tiltva. Szintén T-mobile.

2011. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nokia 2700 classic
2011. jan. 22. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!