Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány GB az IGO 8? Csak hogy...

Hány GB az IGO 8? Csak hogy mekkorra sd kartyat vegyek a telefonomba.

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima GPS-ben 2 gigás kártyám van és a full iGo8 melett maradt 180MB szabad hely. Szóval egy 2 gigás elég lehet, ha mást nem akarsz rátenni, de inkább egy 4 gigást vegyél.
2011. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+l
2011. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak magyarország térképpel nincs 400 mega
2011. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak Magyarország térképpel az Amigo 34 mega. A domborzati és felszíni fájlok még 300 megát rádobnak, én Romániától Svájcig tettem fel a térképeket, domborzattal, 3d épületekkel összesen 900 mega. Nekem 2 gigás kártyát adtak a telefonhoz, semmire nem elég. Pl csak az rendszer biztonsági mentése 400 mega. Vegyél 8 gigást, árban most az éri meg a legjobban, én Kingston class4-est vettem 4400-ért.
2011. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!