Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit szóltok ehhez a telefonhoz?

Mit szóltok ehhez a telefonhoz?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 21. 15:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mi gyártja? Ilyen típusokat még nem hallottam.
2011. jan. 21. 15:42
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 5 perc alatt tönkremegy.
2011. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem nagyon tetszik.Ezek általában ilyen "utánzatok" bár nem nagyon értek ezekhez :) De én nem vennék így telefont főleg neten.Szerintem enyi pénzért ne várj nagy csodát...
2011. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt írja, nincs rajta JAVA. Gondolom flash sincs. Gyakorlatilag nem tud semmit, ezek nélkül pedig se egy normális játék, se egy normális weboldal nem működik.

Az akku is szar benne, semeddig se bírná ki.

2011. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok... jobban megnézve a TV adás és a WIFI az egyetlen, ami miatt jobb mint egy olcsó, tényleg olcsó kategóriás telefon.

De a TV általában nem ingyen van telefonokon, a WIFI pedig ahogy mondtam, java és flash nélkül nem ér olyan sokat.

Arról szó sincs, mennyi tárhely van rajta, vagy hogy mennyire bővíthető a memóriakártya.

A gyártója le sincs írva, tehát szerintem összeraktak 3 használt telefont, és ebből jött ki ez az izé...


Arról sincs szó, az érintőképernyő mit tud, gyanítom semmit...


Tehát ez nem ér meg ennyi pénzt egyáltalán.

2011. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi a sz@r ez?
2011. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hehhe megint a nagyon okoskodó vagyok, nem hagy nyugodni ez a "telefon"...

Állítólag nincs java benne, de a menüben van egy java pont... szerintem meg ne vedd, biztos vagyok benne hogy csak valami összefabrikált izé...

Még életemben nem láttam olyan tárgyat, amin ne lett volna egy márkajelzés sem

2011. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez egy kínai telefon, azt hiszem az egyik HTC-nek az utánzata. Nehogy vegyél ilyet, 3 hónap alatt elromlik!
2011. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát igen. ami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, az valószínűleg nem az.
2011. jan. 22. 13:15
 10/11 A kérdező kommentje:
de nézzetek már szét ezen az oldalon. biztos h olyan hulladék kategória?
2011. jan. 24. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!