Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eladó Iphone? A továbbiakról lent

Eladó Iphone? A továbbiakról lent

Figyelt kérdés

Nincs valakinek egy eladó Iphone-ja vagy nem tud valaki olyan helyet ahol viszonylag olcsón lehet venni egyet?

70 -es a számom.

Ha érdekel valakit saccolja meg mennyiért adnál el és a többit megbeszéljük.


2011. jan. 21. 21:21
 1/7 anonim válasza:
0%
vegyeél klónt ugyan az mint az iphone csak nem az apple gyárrtotta garanciás és 30e néz utána neten
2011. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a klón nem ugyanaz mint az iphone.Lassabb,és meglátszik rajta a rossz fajta Made in China
2011. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
de 30r ér inkáb am meg az iphone egy sz@r ara jó h rajul vele nem is tud kapcsolodni más telefonal...vegyél htc az sokal jobb
2011. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Iphone 3GS-em van.Nem "rajulásra" tartom,előfizetéssel vettem olcsón,És egy nagyon apró programmal tudok vele kapcsolódni más telefonokra gond nélkül.Tudom jöhet az elcsépelt duma hogy Iphone fan vagyok és nem látok tovább,de ez nem igaz,volt már Galaxy,N8 és még rengeteg telefon is nem 1napig nálam,Egyedül a Galaxynál tudtam azt mondani hogy Hű,ez egész jó.Iphone-on és Samsung Galaxy S-en kívül (Talán még a HTC HD2) nincs jó érintős telefon,Ameddig nem volt legalább 5 Hónapig Iphone-od addig ne bíráld,mert látszik hogy csak az internetről szerzed az információkat.


UI:A helyesírásod egy vicc.

2011. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mennyiért akarod eladni?
2011. jan. 22. 11:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha egyáltalán elakarod.....
2011. jan. 22. 11:45
 7/7 anonim válasza:
gépen nem irok helyesen elmondom ...Ha akarnék,akkor így írnék.de nem akarok !!!am te tudod szerintem a htc jobb főleg a hd2 használtad volna azt!
2011. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!