Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb Windows...

Melyik a legjobb Windows Phone 7 készülék? (Omnia 7-et leszámítva)

Figyelt kérdés
RAM illetve élvezhetőségre lennék kíváncsi (mivel mindegyik szinte ugyanaz) nameg az ár is irányadó:)
2011. jan. 25. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát a legjobb tagadhatatlanul a Samsung OMNIA 7. Napjainkban az egyik legelitebb telefon és hát mind képernyőben, mind egyéb felszereltségben messze a legjobb. Csak az a baj, hogy az ára is magas! Ha az ár számit, akkor LG Optimus 7, mert az is tudja, amit kell, de a legjobb úgyis az OMNIA 7! :)
2011. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szerinted mért írtam hogy kivéve omnia 7?:) tudom hogy super-amoled, ****szott szép, meg jó stb. de árban is magas.

Gondolkodok még HTC HD7-en. Vélemény róla?

2011. jan. 25. 20:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezek a telefonok annyira egy rangon mozognak egymáson, hogy már a minőség, ami igazán különbséget teremt! És köztudott, hogy a htc ebben jobb. Ha a zseb engedi én biztos a htc HD7-et venném, mert tényleg kiváló és korrekt telefon. Az LG-t csak akkor venném meg, és ezt ajánlom neked is, hogyha mindenképp Windows Mobile 7-est akarsz, de az LG a legkézenfekvőbb az árban! A htc-t is csak ajánlani tudom, teljesen rendben van a telefon. De én a főkérdésre mondtam h OMNIA 7, csak a zárójelt direkt nem vettem figyelembe! :)
2011. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ja tudom, csak lepontozzák mobilarenán is a htc hd7-et, mert túl sokat várnak tőle... Van egy összeszerelési gebaszuk és kész... de nagyon szép és nagy kijelzős telefon:)

Majd HTC és LG között választok:D

2011. jan. 25. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Csekkold ezt: [link]


Különben optimus 7-em van. Nincs vele semmi bajom. A Samsunghoz képest annyival gyengébb, hogy a kamerája nem olyan jó, mint a Samué, de még így is elég jó. És persze a kijelzője sem egy SAmoled. Cserébe viszont kétszer akkora háttértára van.

2011. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, ez sokat segített:)
2011. jan. 27. 17:37
 7/10 anonim válasza:
Szia!Tegnap csereltem le a blacberry 9780asomat egy Hd7re FANTASZTIKUS nagyon imadom nagy jo telefon! (ocsem SGs-enel is )
2011. márc. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hol vetted a hd7-est? én ebayre gondoltam mert nekem a 130k vagy mennyi kicsit drága:)
2011. márc. 13. 19:05
 9/10 anonim válasza:
angliban elek szval kinnt es dragan 450 fontert..
2011. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mai napig az OMNIA 7 a legjobb, főleg a képernyője, anyaghasználata és minősége miatt. Az összeset próbáltam, de hogy ez a legélvezetesebb, legjobb, az biztos! És a T-nél most 85-ért megkapod.
2011. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!