Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelentősen gyorsabb a HTC...

Jelentősen gyorsabb a HTC Desire mint egy Samsung Galaxy? Megéri azt a többletárat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 00:43
 1/6 Panda Péter ***** válasza:
mint egy galaxy S, vagy mint egy galaxy 3, vagy mint egy galaxy spica? pontosíts, és akkor tudunk válaszolni.
2011. jan. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött a Desire... Már jó pár hónapja nálam van és nagyon meg vagyok vele elégedve.. Igazából én nem is a Samsung és e között vaciláltam, hanem inkább a Nokia n8 és a Desire között.. Viszont sajna a Nokiák már nem a régiek és eléggé csalódtam az n8-ban... Szóval azért választottam ezt.
2011. jan. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a G S-re gondol. A másik kettő még véletlenül sem az a kategória, mint a Desire.

Nekem bevált a G S.

2011. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem gyorsabba Desire, mint a Galaxy S. És nem is jobb! Akárki, akármit mond, én nem vagyok fan, de tagadhatatlan, hogy a Galaxy S messze jobbra sikerült, mint a Desire-t. Habár külsőre a Desire keményebb, de a könyvet nem a boritójáról kell megitélni. Főleg multimédia és szórakozás terén a Galaxy S fényévekkel előbbre van. Korrekt telefon a htc Desire-je is, de ebben az esetben a Samsung jobbat alkotott! Még h gyorsab :D:D:D, menj el és probáld ki.... :)


Egy kis különbség, amiből még rengeteg van a Galaxy S oldalára:

http://www.youtube.com/watch?v=hVlsRCMltDg

2011. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most olvasom, de én nem a másik 75%-os vagyok. Nem vagyok köcsög, hogy kétszer ajánljam ugyanazt! :)
2011. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A videó elég meggyőző:)
2011. jan. 26. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!