Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen képernyős a Nokia...

Milyen képernyős a Nokia 5800, HTC desire (a Samsung i9000 Galaxy S is megkérdezném de azt tudom hogy super amoled)?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Az 5800 képernyője a legrosszabb. TFT képernyő, mely rezisztiv technológiával készült, amely nem az érzékenységről, szépségről és minőségről hires. A Desire-ben és a Galaxy S-ben is kapacitiv technológiával készült Gorilla Glass (törhetetlen, karcálló) üveglappal védett képernyők vannak, viszont a Desire-ben újonnan AMOLED, mig a Galaxy S-ben SuperAMOLED. Ezek közül a legszebb, legérzékenyebb és legjobb képernyője a Galaxy S-nek van, utána Desire, de az 5800 tényleg elbújhat ezek mellett!!
2011. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy a N5800 rosszab mert már régi csak azért kérdem, mert most olyan telefonom van és nem tudom eldönteni hogy HTC desire, Galaxy S vegyek most?? Mert fontos a kamera, meg a képernyő!!
2011. jan. 28. 13:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Melliket?
2011. jan. 28. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Kamerában annyival jobb a Desire, hogy van vaku rajta. Am a Galaxy S-en több kamera funkció van. Képek szépségében mindkettő kiválló. Viszont a képernyőkben a Galaxy S fényévekkel a Desire elött van, úgy szépségben, mint szinek kavalkádjában és képélményben. És a telefon összessége is számomra sokkal megnyerőbb, mint a Desire. Én mindenképp a Samsungot venném. Tényleg korrekt telefon lett és úgy felszereltségben, mint tudásban kiváló, nem hiába tartják az egyik legjobb telefonnak!!! :)
2011. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a SGS vegyem meg!!??
2011. jan. 28. 13:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Hanem olvass vissza ezen az oldalon és máhol is, hogy mennyien ajánlják és mennyien pozitiv véleménnyel vannak róla. Szervizes vagyok, de a minősége tényleg nagyon ott van. Nem is látni ilyent, hacsak be nem töröd a képernyőjét és nem hozod szervizbe. Tényleg csúcstelefonnak tartom, mint tudásban(Android 2.2), mint összeszerelésben, mint felszereltségben(1Ghz processzor, SuperAMOLED képernyő,...) és mind tartósságban.
2011. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!