Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, hogyha elfelejt...

Mit csináljak, hogyha elfelejtettem a pin kódomat, és a megváltoztatásához pedig kéri az eddigit? Illetve az a kártyám sincs meg, amin a pin2, meg a puk2 van.

Figyelt kérdés
Ha bemegyek a tmobile-hoz, akkor megmondják nekem, vagy megváltoztatják? Légyszi sürgős lenne, mert mindig félek, hogy nehogy lemerüljön és kikapcsoljon. Előre is köszi
2011. jan. 29. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
megmondják
2011. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Pont így teszik föl a kérdést mint te ,azok is akik a lopikás telefont nem tudják használatba venni,de nekik nem szoktunk segíteni.
2011. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Bemész, igazolod, hogy a tiéd, és megmondjuk.


Egyébként nem :)


Gondolj bele: ez pont a te biztonságodat szolgálja. Különben ellopom a telefonod, és örülök neki, mert hipp-hopp, át is tudom állítani a kódokat :)

2011. jan. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Oké köszi a gyors választ. És hogy tudom igazolni, hogy az enyém. Édesanyám ha bejön velem, akinek a nevén van a számom, telefon stb, akkor megadják? Mert úgyis bekell mennem ,mert új telefont akarok venni

mégegyszer is köszi

2011. jan. 29. 09:27
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Nyuszikám!


MÁS a telefon és MÁS a SIM-kártya...


A SIM-kártyád mellé kaptál PIN1+PUK1 és PIN2+PUK2 kódokat, ha egy másik SIM-kártyát teszel a telefonodba, akkor annak megint mások lesznek a PIN+PUK kódjai...


Ha te egy másik telefonba teszed be EZT a SIM-kártyát (elfelejtett PIN-kóddal) be sem tudod majd kapcsolni!


Ha viszont veszel egy másik SIM-kártyát (új telefonszámmal, új PIN+PUK kódokkal) akkor a régit eldobhatod...


Vágod vazze?!...


A SIM-kártyád jogosságát kellene bizonyítanod (vásárlási számlával, SIM-szerződéssel).


Ha te most új telefont akarsz vásárolni új SIM-kártyával, akkor mentsd le a számaidat, SMS-ket a régi kártyáról az újra (ezt a T-mobilnál is megcsinálják neked), OSZT JÓNAPOT!...

2011. jan. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
40%

Akkor én most adok egy normális választ,mert senki nem képes rá! Ilyenkor úgy tudod újrarakni a telefonod, hogy csinálni kell egy factory resetet, és visza áll a gyári beállításokra.


Kövesd a leírást és jó lesz:


Kapcsold ki a telefont teljesen.

Nyomd lent tartva a hangerő fel+a házikó gombot (folyamatosan nyomd egyszerre mind a kettőt)

közben kapcsold be a telefont a bekapcsoló gombal, nyomd ezeket egy 4-6mp ig.


Megjelenik egy zöld Android jel.


Utánna megjelenik egy menü (it nem lehet érintő képernyővel nyomkodni, ezért a hangerő fel/le gombokat kell használni)

Válaszd ki a "wipe data / factory reset" opciót a hangerő LE gombal tudsz lemenni rá.

Nyomd meg a vissza gombot hogy kiválaszd.

Ez után nyomd meg még egyszer.


Itt vársz egy kicsit, míg letörli a beállításokat.


Miután letörölte akkor menny a Reboot-ra. És nyomd meg a vissza gombot.


A telefon újra indul, ilyenkor kicsit sokáig tart míg betölt, mert letörölt minden beállítást. (majd ujra beállítgatod de legalább jó) úgy 5-6 percig tölt majd míg rendesen bekapcsolódott a telefon.


Mikor már betöltött akkor minden jó! :D

És megoldódott a probléma! :)


Sok sikert, nem nehéz.

2015. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os, szerintem az elmúlt több mint négy évben csak a te válaszodra várt...
2015. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

-ez a hatos leírja,hogy egy androidos telót ,hogy lehet resetelni,

-de miből gondolja,hogy nyuszikámnak is androidos a telója e

2015. máj. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!