Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes lecserélni a Nokia...

Érdemes lecserélni a Nokia 5800-ám egy ZTE Blade-re?

Figyelt kérdés

A Nokiával teljes mértékben kijövök, lassan másfél éves és soha nem volt még baja.Számomra megbízhatónak bizonyosult, viszont a Blade kapacitív, nagyobb méretű kijelzője, erősebb processzora , nagyobb ramja és az Androidja elég vonzó számomra.Ha szerencsém van, kevés ráfizetéssel kijön az 5800 -ért kapott pénzből egy Blade ára.

Cseréljem vagy ne cseréljem?


2011. jan. 29. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Öszinte leszek. Ha cserélsz, cserélj egy normális Androidos telefonra, példáúl egy Samsungra vagy htc-re. De ne ilyen ZTE-kre! Kiváló készülék azoknak, akik most cserélik le a gombos telefonjukat és a ZTE nekik egy jó ugródeszka az Android világába, de minőségileg nagyon nincs rendben. Igen, képernyője kapacitiv, nagyobb méretű, de tele van pixelhibákkal (azonkivül rengeteg optikai törés áldozata lesz), a képernyő nagysága és felbontása az, ami miatt az egész rendszer gyarkan lefagy, a komolyabb alkalmazások gyakorlatilag használhatatlanok, erősebb a processzora...de egyáltalán nem gyors és a megállások is gyakoriak. Nagyobb a ramja?? -- mind lehet, hogyha a legtöbb esetben úgysem érzékeli. Azonkivül tele van minőségtelen és olcsó alkatrészekkel. Szervizes vagyok, de a minőségével egyáltalán nem vagyok kibékülve, nap mint nap rengeteg ilyent telefont hoznak vissza (Androidosból ennyi talán még csak a GT540-esből van). Az árát megéri, mert okos és használható, de mondom én csak ugródeszkának ajánlom, nem hosszútávú használatra. Tehát én a cserét nem támogatom, főleg nem egy 5800-ást, amelynek az oprendszere igaz nem a legjobb, de mégis minőségileg rendben van. Ha egy Galaxy 3-ról, Galaxy S-ről, Desire-ről vagy egyéb korrekt és kiváló készülékről lenne szó, akkor ajénlanám, de a ZTE Blade tényleg nem az ajánlott kategória. Most biztos a sok Blade rajongó leszól, de majd ha nekik is elöjönnek a problémák, akkor nyugodtan irjanak privát e-mailt és megoldjuk a javitást!! :P:)
2011. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
énis a helyedben mást vennék ... gyűjts még egy keveset... és utána ha mást nem akkor 1 sony ericsont ... v samsungot...
2011. jan. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!