Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mérnem gyártanak olyan telefon...

Mérnem gyártanak olyan telefont amibe 2 aksit lehet rakni?

Figyelt kérdés
tudom, hülye kérdés de idegesitö hogy naponta kell tölteni a telefonomat, meg már jopárszor tévedtem el mert lemerült miközbe a gps kivitt a semmi közepébe :)
2009. febr. 7. 14:36
 1/5 A kérdező kommentje:
gps alatt a telefon gps,ét értem
2009. febr. 7. 14:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt az ötletet már én is felvetettem :-)
2009. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Veszel hozzá mégegy akksit és tartalékban magadnál tartod, feltöltve. És cserélgeted, mert előbb megy tönkre ha nincs használva.
2009. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, 2 aksis modszert probáltam, elsö nap elhagytam:) csinálok vmi nyakbaakasztos tokot, az csak nem veszik el
2009. febr. 7. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:

én már régen rájöttem, hogy amikor telefont feszek, először az akku, készenléti és beszélgetési idő adatokat nézem meg és csak azután jön a mit tud és a legvégén a hogyan néz ki.


Egyébként meg vegyél egy ilyet, van többféle típushoz is és van hozzá nyakbaakasztó pánt is, hogy ne hagyd el.


[link]

2009. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!