Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja az akkunak? Gondoltam...

Mi baja az akkunak? Gondoltam lemerítem egy pici kis izzóval, hátha utána ha feltöltöm, többet fog kibírnni.

Figyelt kérdés

Betettem a telefonba, elkezdtem tölteni. Furcsa volt hogy a telefon még 2-3 óra után sem jelezte a töltést. Megpróbáltam bekapcsolni---nem sikerult. --pedig az izzó erősen világít, ha hozzáérintem.

Megelégeltem,hogy keveset bír ki a telefonom akkuja./6500 Slide-BP-5M/


Ha a pozitív és nagatív sarkait osszekotom egy kis dróttal,és utána próbálom bekapcsolni a telefont akkor az be is kapcsol.Azt jelzi,hopgy az akku teljesen fel van toltve.Kb. egy perc után kikapcsol.Ha újra rovidre zárom megint betudom kapcsolni,de csak egy percre. Az izzóval próbáltam-----egy óra eltelte után is ugynúgy ég. Mi lehet vele


2011. febr. 1. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemtudom mi lehet a baj de ha még van rajta garandia akk vidd el!
2011. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy!

Mi a fenének akartad totál lemeríteni? Vegyél új aksit, és azt hagyd békén működni a telefonban.

2011. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tuti kinyírtad az akksit!

A mobilban van egy elektronika ami a szükséges szintig hagyja lemerülni az akksit és szintén szükséges szintig feltölteni.Ezeket nem szabad babrálni, nem olyan elven működnek mint pl. egy autó akksi.

Ha gyorsan lemerül vagy nem formáztad meg helyesen vagy elérte a maximum töltési ciklusát(ez gyárilag meg van határozva hány töltés-lemerülést bír az akksi utánna cserélni kell)

2011. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az akku jó, csak a töltőelektronikát elcseszted. Mivel veszélyes hulladékká vált, ne dobd a szemétbe.
2011. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!