Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha lefog járni a kártyám...

Ha lefog járni a kártyám 20nap mulva és nincs pénzem hogy feltöltsem 3500ftal mert hiába töltömfel 1500ftal attol nem hoszabodik meg. Telenoros vagyok. Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor csak egy teendőd van.

A lejárt kártyát kidobni, és amint lesz pénzed újat venni.

2011. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A 20-as telóknál nincs jobb, sose engedik lejárni, a Telenor tölt rá lejáratkor és meg is hosszabbítja a kártyát 1 évvel hűségem elismeréseképpen

Valaki ezt irt a mobiltelo oldalon. Ez igaz?

2011. febr. 1. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kisebb cimlettel feltöltöd akkor is valamennyit nyersz vele,de jobban jársz a többel.Multkor én is igy jártam igaz vodánál,1500-al tölöttem fel és csak egy honapot hosszabitották meg a 3000-nél 1 év,de ha nincs pénze az embernek akkor nincs,szóval megértem a helyzeted.
2011. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szilvo79 válasza:
igen,nekem már töltöttek rá többször.500 ft-ot.amúgy,ha csak 1500-t teszel rá,akkor sem jár le.
2011. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor ha nemtöltömfel akkor raknakrá 500ftot és meghoszabodik egy évvel? vagy?
2011. febr. 1. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti nap töltsd fel 1500-el, akkor nyersz 30 napot, de szerintem se törlik, hanem 1 évre hosszabbitják! Én egyszer akartam hogy elvesszen, nem töltöttem, de mégis megújitották! Ez valami titkos megegyezés náluk, mert biztos jobban járnak ha ragaszkodnak az ügyfelekhez
2011. febr. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja a voda az már nem ilyen, annak hiába telefonáltam néhány nap késéssel, hogy fel szeretném tölteni, nem engedték, inkább veszni hagytak egy ügyfelet
2011. febr. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!