Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltőkártyás telefon? =...

Feltöltőkártyás telefon? = kártyafüggetlen telefon?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy az a különbség, hogy a feltöltőkártyás telefonba legálisan csak egy adott szolgáltatójú sim-kártyát lehet rakni. De ha feltöltőkártyás telót veszek akkor lesz valami plusz kiadásom, vagy akár a hozzákapott simet kidobhatom és belerakhatom a régi sim-emet?

thx


2011. febr. 2. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos. Feltöltőkártyás nem a telefon, hanem a SIM-kártya, ami azt jelenti, hogy előre feltöltöd egy bizonyos összeggel, és azt beszéled le. Tehát nem előfizetéses. Aztán kártyafüggetlen az a telefon, amibe bármelyik szolgáltató SIM-kártyáját beleteheted, kártyafüggő pedig az, amibe csak az adott szolgáltatóét.
2011. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
NEM , nem ! Attól még kártyafüggő lesz... csak a sim változott meg ... nem a telefon
2011. febr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
thx értem, tehát ha veszek egy feltöltőkártyás telót, kidobom belőle a simet, mert nem kell nekem új szám és a régi telóm simjét rakom bele, ami ugyanazon szolgáltatónál van mint az új, akkor rendben is van a dolog? nem kell semmit fizetnem későbbiekben az új számom miatt? a feltöltőkártyás szám csak akkor működik ha feltöltök rá egyenleget ugye?
2011. febr. 2. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan így van.
2011. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!