Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kérés! Vodafone-os Nokia X6...

Kérés! Vodafone-os Nokia X6 dobozáról töltötök fel képet?

Figyelt kérdés

Mert rendeltem egyet, és félek hogy átverés lesz belőle, mert nem is a magyar vodafone-hoz szól a garancia!

Így kellene látnom a képet a dobozról:

[link]

Nagyon köszönöm annak aki segít!


2011. febr. 2. 18:11
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Ha nem a magyar Vodafone szolgáltatóé a telefon, akkor itthon csak függetlenítés után tudod majd használni. Viszont akkor meg ugrott a garanciád.
2011. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, ezért szeretnék látni egy magyar vodafone X6-os csomagolását, mert a küldött telefonét tudom hogy néz ki.

És ha nem egyezik azzal, amit majd valaki lesz olyan rendes és feltölt, akkor nem fogom átvenni, mivel utánvéttel küldik, és így nem fogok kidobni az ablakon 35.000 ft-ot.

Ezért kérném azt, akinek van ilyen doboza, töltsön fel egy képet, legyen szíves.

Köszönöm!

2011. febr. 2. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Remélem tudtam segíteni. A Google oldalán néztem.

2011. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítségedet, de ez a gyárilag független X6-os doboza.

Nekem a vodafone-os doboz a fontos.

De köszi mégegyszer!

2011. febr. 2. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:
18:31.-es vagyok. Utána néztem de nem találtam sem a google-nál sem a vodafone oldalán. És miért nem itt veszed magyarországon?
2011. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Néztem én is amúgy, neten nem lehet találni magyar vodafone-os X6-os dobozáról képet, ezért írtam úgy a kérdést, hogy akinek van, töltsön fel róla egy képet.

Különben itt veszem Magyarországon, egy apróhirdetéses oldalon beszéltem le a dolgot, viszont utána kezdtem el kutakodni a neten, és láttam, hogy az ezelőtti hirdetésében meg máshogy szerepelt, és ez okot ad a gyanúra.

Ugyanúgy van cimkézve az is amit rendeltem, mint a kérdésemben az e-bay-es vodafone-os X6-os telefon.

És ezért kíváncsi lennék arra, hogy Magyarországon is így cimkézik-e, mert ha igen, akkor nem lehet baj.

Remélem érthető a fogalmazás. :)

2011. febr. 2. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!